Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 10:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 220 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
 teflonový přípravek do motorového oleje 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek teflonový přípravek do motorového oleje
neznáte někdo přípravek do motoru na bázi teflonu? byla tu firma nulon, ale krachla sem tam by se mi to hodilo, ale nevím kde to koupit, vyrábí se to v anglii, stálo to od 200 do 400 korun, přesně to byl připravek na molekulární o chranu kluzných částí motoru, právě to potřebuji do mého mazla 1.9D 400.000 km, motor super, vše nové, když vyřadím tak to ještě zrychlí, jedná se o nulon diesel, mám ho po výměně náplní miloš


21.1.07, 20:27
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
tak to nevím jak se tyhle všechny sajraty nazívaj, já do toho měl německej - myslím se to jmenovala cera tec, nebyl teflonovej, něco s keramikou, stálo to 500kč, dokonce klesla spotřeba o něco, pak nevím se to uvařilo a motor je rozebraný a čeká na rozborku a opravu :roll:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


21.1.07, 21:44
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
keramika? :shock:
to bych si do motoru nedal... :roll:

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


21.1.07, 22:10
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
Bukaj píše:
keramika? :shock:
to bych si do motoru nedal... :roll:


nevim proc :-) da se to sehnat i levnejs...1kus rozbiteho hrnku, kladivo, spousta ran, 1l mineralniho oleje, kratce povarit, rozmichat a mas pripravek na GO za par korun :-)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


22.1.07, 00:12
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
enom to nebyl přípravek na žádnou go:lol: ten motor vcelku jel 8)

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


22.1.07, 13:09
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
ale bacha, teflon je nieco uplne ine, je to snad latka co ma najnizsi koeficient trenia aky poznam.
a teflon pokial je aj dost haklivy. ale nemyslim ze by to motor uskodilo. jedine upchanim...
ale take sa hadam nestava

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


22.1.07, 15:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
deekay píše:
ale bacha, teflon je nieco uplne ine, je to snad latka co ma najnizsi koeficient trenia aky poznam.
a teflon pokial je aj dost haklivy. ale nemyslim ze by to motor uskodilo. jedine upchanim...
ale take sa hadam nestava


pokud pujdeš na benzínku na slovensku tak se mrkni po těch přípravcích, jestli nejsou na bázi teflonu, žádný kov ani keramiku nechci, a nějaké ucpání to nehrozí, ty teflonové částice jsou do šesti mikronů velikosti, takže filtrem bezproblémů projedou, bylo to i v reklamě jak nalili přípravek, po čase vylili olej a najeli bez oleje snad třista kilometrů než se zadřel motor, ta firma co to dělá je v anglii a tak hledám něco podobného, kdybyste někdo viděli na benzínce nulon tak mi dejte avízo miloš


22.1.07, 18:33
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
deekay píše:
ale bacha, teflon je nieco uplne ine, je to snad latka co ma najnizsi koeficient trenia aky poznam.
a teflon pokial je aj dost haklivy. ale nemyslim ze by to motor uskodilo. jedine upchanim...
ale take sa hadam nestava


pokud pujdeš na benzínku na slovensku tak se mrkni po těch přípravcích, jestli nejsou na bázi teflonu, žádný kov ani keramiku nechci, a nějaké ucpání to nehrozí, ty teflonové částice jsou do šesti mikronů velikosti, takže filtrem bezproblémů projedou, bylo to i v reklamě jak nalili přípravek, po čase vylili olej a najeli bez oleje snad třista kilometrů než se zadřel motor, ta firma co to dělá je v anglii a tak hledám něco podobného, kdybyste někdo viděli na benzínce nulon tak mi dejte avízo miloš


ok, mrknem sa, ale rovnake cerpacky - zrejme aj rovnaky sortiment ... (myslim mušlu, OM*, ....)

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


22.1.07, 18:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tak asi ten SLICK tomu odpovídá PTFE polyteflonetylén,prodejna je v brně, v makru mají nějké slevy tak tam zajedu, zeptám se tam i na přípravek do nafty že ošetřuje čerpadla, my co jezdíme na oleje všeho druhu tak budeme mít klid, zkusím ještě test pojedu pikapem a proměřím spotřeby, pohonné hmotya mně tam dají v pátek zdarma miloš


22.1.07, 20:29
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
Apropo Miloš, aký prípravok používaš do prevodoviek? Mám trochu hlučný diferák a chcel som vyskúšať, či by mu to nepomohlo.

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


22.1.07, 23:15
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
MAJO píše:
Apropo Miloš, aký prípravok používaš do prevodoviek? Mám trochu hlučný diferák a chcel som vyskúšať, či by mu to nepomohlo.


používal jsem ten teflon nulon, chválil si ho jeden můj známý na mercedes vito, mírně hlučná a problémy s řazením a spravilo se to k velké spokojenosti, nulon není tak dávám lubrifilm zelená lahvička za dvě stovky, naposledy jsem tu měl citroen saxo, problémy s řazením poránu, dal jsem PP 80 + ten lubrifilm a je spokojená miloš


23.1.07, 07:54
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Do motora teflon nepatri. Reklamy o jazdeni bez oleja su podvod! Koniec koncov, kto by chcel jazdit bez oleja. Smutne je, ze take nezmysly sa tu opakovane objavuju. Precitajte si clanky p. Cecha o prisadach do oleja a spamatajte sa. Do motora patri len a presne to co tam vyrobca predpisal.


23.1.07, 19:39
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Peter50kw píše:
Do motora teflon nepatri. Reklamy o jazdeni bez oleja su podvod! Koniec koncov, kto by chcel jazdit bez oleja. Smutne je, ze take nezmysly sa tu opakovane objavuju. Precitajte si clanky p. Cecha o prisadach do oleja a spamatajte sa. Do motora patri len a presne to co tam vyrobca predpisal.


co teflonový pánvičky tam je princip stejnej

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


23.1.07, 19:47
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Sadra17 píše:
Peter50kw píše:
Do motora teflon nepatri. Reklamy o jazdeni bez oleja su podvod! Koniec koncov, kto by chcel jazdit bez oleja. Smutne je, ze take nezmysly sa tu opakovane objavuju. Precitajte si clanky p. Cecha o prisadach do oleja a spamatajte sa. Do motora patri len a presne to co tam vyrobca predpisal.


co teflonový pánvičky tam je princip stejnej


bez oleje podvod si to tam nalej a jezdi, pokud to nezkušíš tak netvrd že je někdo podvodník já jsem se v PTFE dostal dost daleko až do druhé světové války, kde se to používalo až s nepochopitelným efektem a teflonové pánvičky, řekni mi sandro kde se do dá koupit deo feldy a kdo to vyrábí dík miloš


23.1.07, 21:22
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
si myslím ne panvičky na motor, spíš na vaření :D i když tam taky hrozí, ž se sežereš smaženici i s teflonem :D :lol:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


23.1.07, 21:29
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 220 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz