| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Řazení https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3594 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Tomik69 [ 13.2.07, 13:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Řazení |
Čus, mám tento problém: někdy se mi stane, že nemůžu zařadit 1.a3. převodový stupeň, nebo dojde k "počítání" zoubků Další věc:-(....po nastartování má motor snahu "chcipnout", to řeším tím, že jej prošlápnu a je klid. ALe po částečném zahřátí(1-2min jízdy) při podřazování jakoby úplně došlo k zastavění dodávky paliva a auto cukne a nechce jet..opět to vyřeší prošlápnutí plynu. Nevím jestli by mohl být problém se sytičem, či jestlije rozštelovaný karburator. Dik moc za každou radu |
|
| Autor: | Bukaj [ 13.2.07, 17:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
K tomu řazení - to, co hučí a hučet přestane při sešlápnutí spojky, není spojkové ložisko, ale převodovka... ...spojkové ložisko by naopak hučelo při sešlápnuté spojce. A k tomu motoru - u škodovek je celkem obvyklá "díra v plynu" u studeného motoru. Po zahřátí tato výkonová mezeraobvykle zmizí a neprojevuje se. Můžeš zkusit laborovat s karbem, ale jestli po zahřátí funguje vše, jak má, tak bys tomu mohl ještě víc ublížit... |
|
| Autor: | Vašek Tábor [ 14.2.07, 10:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To chcípání bych možná viděl na vadný elmag. ventil karbu. Po nastartování máš trošku sytiče, to stačí na udržení chodu, ale jakmile ho vypneš a pustíš plyn, nejde tam benzín na volnoběh. Po přidání tam zase trošku vlítne. |
|
| Autor: | patrik-hp [ 14.2.07, 22:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Řazení |
Tomik69 píše: Čus, mám tento problém: někdy se mi stane, že nemůžu zařadit 1.a3. převodový stupeň, nebo dojde k "počítání" zoubků Další věc:-(....po nastartování má motor snahu "chcipnout", to řeším tím, že jej prošlápnu a je klid. ALe po částečném zahřátí(1-2min jízdy) při podřazování jakoby úplně došlo k zastavění dodávky paliva a auto cukne a nechce jet..opět to vyřeší prošlápnutí plynu. Nevím jestli by mohl být problém se sytičem, či jestlije rozštelovaný karburator. Dik moc za každou radu já bych na ty kvalty tak netlačil a nebyl agresivní... No a ten motor jak je ti tu raděno...dvě minuty je málo,aby se prohřála akceleračka....že je to po ohřátí lepší???Tak se s tím smiř a nauč sžít a pouižívat...A nic nebude problém....Normálka...Ale jestli to dělá i ohřáté...tak už je to závada v dodávce akcelerační pumpičky |
|
| Autor: | škodař [ 16.2.07, 00:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Řazení |
patrik-hp píše: Tomik69 píše: Čus, mám tento problém: někdy se mi stane, že nemůžu zařadit 1.a3. převodový stupeň, nebo dojde k "počítání" zoubků Další věc:-(....po nastartování má motor snahu "chcipnout", to řeším tím, že jej prošlápnu a je klid. ALe po částečném zahřátí(1-2min jízdy) při podřazování jakoby úplně došlo k zastavění dodávky paliva a auto cukne a nechce jet..opět to vyřeší prošlápnutí plynu. Nevím jestli by mohl být problém se sytičem, či jestlije rozštelovaný karburator. Dik moc za každou radu já bych na ty kvalty tak netlačil a nebyl agresivní... No a ten motor jak je ti tu raděno...dvě minuty je málo,aby se prohřála akceleračka....že je to po ohřátí lepší???Tak se s tím smiř a nauč sžít a pouižívat...A nic nebude problém....Normálka...Ale jestli to dělá i ohřáté...tak už je to závada v dodávce akcelerační pumpičky mně to dělá taky to je vyšlahaná převodofka sou tam vadný sinchrony |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|