| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nějaký trik jak sundat hlavu na 120? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3815 |
Stránka 1 z 4 |
| Autor: | Dawid130 [ 3.3.07, 19:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Nějaký trik jak sundat hlavu na 120? |
Tak všechny šrouby jsou dole je jich 13 pokud není někde nějaký schovaný...Ale hlava se ani nehne....máte nějaký trik jak to sundat nebo rvát a rvát?? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 3.3.07, 19:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
máš i ty 4 matky ? |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.3.07, 19:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jasně |
|
| Autor: | Matthes [ 3.3.07, 19:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No ja hlavu oklepal jemne gumovou palickou |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.3.07, 19:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Gumovou paličku nemám....ale kladivkem přes něco by to taky šlo dle mě... |
|
| Autor: | Matthes [ 3.3.07, 19:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pres hokejovej puk |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.3.07, 19:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
puk by mě nenapadl to dřívko půjde.....ale co když se nehne.... |
|
| Autor: | Matthes [ 3.3.07, 19:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Po celym obvodu ze strany lehce oklepat, musi to jit ... Ted me napadlo ze bys mel furt prisroubovanej vejfuk Jesi je tam dlouho tak je prilepena ... |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.3.07, 19:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak vejfuk říkáš sundat......ne to byl vtip taky. Je to hole....zkoušel jsem točit klikou někde jsem četl že tlak by ji mohl zvednout ale prd... |
|
| Autor: | Matthes [ 3.3.07, 19:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jeeezis na to bacha, klikou netoc dokud nebudes mit zabezpeceny valce proti posunuti Az sundas hlavu, tak musis vzit naky kratky srouby a kazdou vlovzku prisroubovat pres velkou podlozku ... pak teprv muzes tocit klikou |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.3.07, 19:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No já otočil.....ale podle mě by se nic posunout v tuto chvíli nemělo.... Až sundám hlavu točit ji určitě nebudu.... |
|
| Autor: | Matthes [ 3.3.07, 19:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vono vetsinou sou ty vlozky drzeny v bloku kotelnim kamenem takze se stejne nehnou ... ale nahoda je blbec |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.3.07, 19:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Se nehnou já jim věřim...stejně tak jako jsem věřil těm šroubům....ani jeden nebyl připečeny.... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 3.3.07, 19:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
těch šroubů to máš nějaký divný číslo ne? pod víčkem je jich lO a osmičky naboku čtyři liché číslo 13 to určitě ne miloš tam musíš znova |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.3.07, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
že bych teda nějaký přehlídl???? Ale žádny jsem už nenašel jsem to kontroloval... |
|
| Stránka 1 z 4 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|