Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 00:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Benzin v oleji 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek Benzin v oleji
Zdravim priznivce skodovek :D Mam takovy problem s benzinem v oleji (favorit 135) Uz jsem dal novou membranu do AC pumpy, nepomohlo tak jsem dal pro jistotu novou AC pumpu, nepomohlo to, je tam i zrepasovyny skoro novy karburator a stale v oleji benzinu pribyva. Bojim se toho ze posledni reseni budou pistni krouzky ale jistej si nejsem. Nemeli jste nekdo podobny problem ktery se vam podaril vyresit? Za odpovedi a rady predem dik.


8.10.06, 13:08
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: Benzin v oleji
DRYVER píše:
Zdravim priznivce skodovek :D Mam takovy problem s benzinem v oleji (favorit 135) Uz jsem dal novou membranu do AC pumpy, nepomohlo tak jsem dal pro jistotu novou AC pumpu, nepomohlo to, je tam i zrepasovyny skoro novy karburator a stale v oleji benzinu pribyva. Bojim se toho ze posledni reseni budou pistni krouzky ale jistej si nejsem. Nemeli jste nekdo podobny problem ktery se vam podaril vyresit? Za odpovedi a rady predem dik.


No, ja by som aj tak vsadil na ten karbec (sýtič). Inak neviem, netuším. A si si istý, že je to benzín? Myslím, že krúžky by to nemali byť, lebo keby máš vydraté krúžky, tak to cez ne olej skôr žerie ako priteká benzín...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


8.10.06, 15:34
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a dals druhý olej a máš benzán znova?, máš dobrý volnoběh? můžeš mít prasklou membránu obohacovače a pak ti ten benzín poteče do sání nespálí se a zbytky jsou do oleje, dělá to taky laciný hlavně polský benzín, jinak nevím miloš


8.10.06, 16:15
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Jo jo olej sem uz menil asi 5x behem jednoho roku a pokazde tam pribylo nad ryskou zhruba 3-4 cm oleje (nebo spis benzinu) 100% to je benzin a ne voda! Volnobehe je vpohode, emise uplne luxusni - az moc dobre. Benzin beru kde me napadne ale vetsinou znackove benzinky zadne levne pofiderni... Karburator je druhy sice zrepasovyny ale uplne jiny nez tam byl a problem se opakuje. Sem bezradny a uz me nic dalsiho nenapada...


8.10.06, 18:18
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
pokud při tankování liješ benzín do otvoru nad pravým zadním kolem, tak je to záhada, já jsem takový případ měl jen membránou pumpy, membránou obohacovače na karbecu, ale je tam ten průvodní jev neseřiditelný volnoběh a jednou přijeli ukrajinci s nějakým levným palivem z polska, to tekl olej z měrky a motor mlátil, kouřil hrůza děs a ještě si vzpomínám u 105 která netáhla a dotyčná madam stála pořád na plynu, pokud máš spotřebu OK, emise OK a jezdíš stím jenom ty, tak se na to vyprdni a jezdi a uvidíš, čas ukáže miloš


8.10.06, 20:27
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: Benzin v oleji
DRYVER píše:
Zdravim priznivce skodovek :D Mam takovy problem s benzinem v oleji (favorit 135) Uz jsem dal novou membranu do AC pumpy, nepomohlo tak jsem dal pro jistotu novou AC pumpu, nepomohlo to, je tam i zrepasovyny skoro novy karburator a stale v oleji benzinu pribyva. Bojim se toho ze posledni reseni budou pistni krouzky ale jistej si nejsem. Nemeli jste nekdo podobny problem ktery se vam podaril vyresit? Za odpovedi a rady predem dik.

Měli sme ten samý problém, nakonec to bylo tím, že auto jezdilo jen krátké vzdálenosti, nestačilo se ohřát na provozní teplotu, jelo částečně na sytič, směs nestačila pořádně zhořet, zbytky prolínaly do oleje a nestačily se odpařovat. Když se s tím jelo na delší vzdálenost, tak bylo vše OK.


11.10.06, 20:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz