Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 08:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Problém volnoběhu Škoda 100L 
Autor Zpráva

Příspěvky: 5
Příspěvek Problém volnoběhu Škoda 100L
Ráno táhnu sytič,startuji motor a dobře naskočí motor.Pak ujedu 5 až 8km,motor je teplý,teplota vody ukazuje 80-90 C.Když zastavím na křižovatce,zařadím na neutrál a motor pomalu zhasne.Musím znovu nastartovat a držet pedál plynu aby nezastavil motor.Pak dale na krizovatce volnobeh nekdy zlobi.Kdyz ujedu vic kilometru,uz motor nezhasne.To dela pravidelne kazdy den do prace.Kdo rozumi a prosím někdo mi poradi závadu.Odpoved muze byt tady nebo na email: pkastanek@email.cz Děkuji za poradu.


15.3.07, 12:04
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Vyčistit, přetěsnit karburátor, dále bych se podíval na stav kontaktů přerušovače :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.3.07, 14:05
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Problém volnoběhu Škoda 100L
pkastanek píše:
Ráno táhnu sytič,startuji motor a dobře naskočí motor.Pak ujedu 5 až 8km,motor je teplý,teplota vody ukazuje 80-90 C.Když zastavím na křižovatce,zařadím na neutrál a motor pomalu zhasne.Musím znovu nastartovat a držet pedál plynu aby nezastavil motor.Pak dale na krizovatce volnobeh nekdy zlobi.Kdyz ujedu vic kilometru,uz motor nezhasne.To dela pravidelne kazdy den do prace.Kdo rozumi a prosím někdo mi poradi závadu.Odpoved muze byt tady nebo na email: pkastanek@email.cz Děkuji za poradu.


Já bych první zkusil naladit směs, pokud by se to nezměnilo tak potom bych teprve čistil a utěsňoval, samozřejmě pokud by něco někde teklo tak utěsnit hned.


15.3.07, 20:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz