Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 06:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Pístní kroužky 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 220
Příspěvek Pístní kroužky
Měřil jsem tlak ve válcích, a u dvou válcích jsem naměřil menší tlak. Potom jsem do nich nalil štamprdlu oleje a změřil znovu-tlaky se spravili. Myslím že to jsou zapečený pístní kroužky, který netěsní. Asi jsou zakarbonovaný nebo co. Někde jsem četl, že to jde napravit tím, že se tam něco nalije a párkrát protočí. Ale už si nepamatuju co. Byl to glycerol, nafta nebo takovej ten smrad na moly? Poraďte mi prosím.

_________________
Škoda forman 135,5LS r.v.92 pohon LPG


20.3.07, 19:40
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
ten smrad na moly se jmenuje naftalín a rozpouští se v petrolínu a má to rádo teplo, v zimě je ten úřinek nižší a teče to hned do oleje, tak to dělej při výměně miloš


20.3.07, 19:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek Re: Pístní kroužky
florisimo píše:
Měřil jsem tlak ve válcích, a u dvou válcích jsem naměřil menší tlak. Potom jsem do nich nalil štamprdlu oleje a změřil znovu-tlaky se spravili. Myslím že to jsou zapečený pístní kroužky, který netěsní. Asi jsou zakarbonovaný nebo co. Někde jsem četl, že to jde napravit tím, že se tam něco nalije a párkrát protočí. Ale už si nepamatuju co. Byl to glycerol, nafta nebo takovej ten smrad na moly? Poraďte mi prosím.
tám žes tam nalil olej taks dosáhl vjetčího zatěsnění na kroužkách mezi pístem a válcem jak se ten olej vypálí tak to bude to samí
:idea:


24.3.07, 23:47
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz