Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 18:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 problém s Felicii 1.3 MPI na LPG 
Autor Zpráva

Příspěvky: 2
Bydliště: Ostrava
Příspěvek problém s Felicii 1.3 MPI na LPG
Chtěl bych požádat o radu,
nechal jsem si předělat Felicii r.97 na LPG pohon. Po ujetí cca 2000 km mně začal motor poškubávat. Poškubávání (vynechávání) se projevuje při překonávání 2000 otáček/min. Čím větší je zátěž (do kopců nebo zatížení auta) tím více se problém projevuje- pravděpodobně souvislost s vyšším přidáním plynového pedálu. Dalším projevem je "neuhlazený" chod motoru při volnoběžných otáčkách. Zkoušel jsem problém řešit v autorizovaném servisu, ale bez úspěchu. Zkontrolováno: svíčky, kryt na svíčky, Halův snímač, klapka sání, lambda sonda, řídící jednotka (zkoušeli tam dávat novou, ale bez úspěchu). Vyměněno: těsnění hlavy válců s těsněním ventilů a výfukového sání

Chtěl bych Vás poprosit o radu, jestli se s tímo problémem někdo setkal?

Problémy s motorem se projevují jen když jedu na LPG. Jinak pro info. vestavba od LOVTEKU

Děkuji

Jořka


11.10.07, 17:59
Profil
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
nekvalitní plyn :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


11.10.07, 18:29
Profil ICQ

Příspěvky: 2
Bydliště: Ostrava
Příspěvek 
To ne:-) už jsem najel spousty km a načerpal hodně plynu u mnoha čerpacích stanic


11.10.07, 18:32
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: problém s Felicii 1.3 MPI na LPG
Jořka píše:
Chtěl bych požádat o radu,
nechal jsem si předělat Felicii r.97 na LPG pohon. Po ujetí cca 2000 km mně začal motor poškubávat. Poškubávání (vynechávání) se projevuje při překonávání 2000 otáček/min. Čím větší je zátěž (do kopců nebo zatížení auta) tím více se problém projevuje- pravděpodobně souvislost s vyšším přidáním plynového pedálu. Dalším projevem je "neuhlazený" chod motoru při volnoběžných otáčkách. Zkoušel jsem problém řešit v autorizovaném servisu, ale bez úspěchu. Zkontrolováno: svíčky, kryt na svíčky, Halův snímač, klapka sání, lambda sonda, řídící jednotka (zkoušeli tam dávat novou, ale bez úspěchu). Vyměněno: těsnění hlavy válců s těsněním ventilů a výfukového sání

Chtěl bych Vás poprosit o radu, jestli se s tímo problémem někdo setkal?

Problémy s motorem se projevují jen když jedu na LPG. Jinak pro info. vestavba od LOVTEKU

Děkuji

Jořka



no jestli nejsi bolavý na korunu tak si kup platinové svíčky stojí přes šest stovek, jednokontaktní pro felicii MPi a nastav tam odtrh 0.5 mm a bude docukáno na benál je to OK na LPG přidáš a škube, nikde ti nepomůžou, protože to skoro nikdo nezná miloš


11.10.07, 18:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: varok a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz