| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Stříle z výfuku https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=4202 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Luke [ 30.3.07, 17:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Stříle z výfuku |
Stříle mi z výfuku, tehdy, když jedu z kopce a ve vyšších otáčkách najednou pustím plyn... Tak to asi tak +/- 5krát vystřelí než se sníží otáčky na cca 2000 ot/min. Výfuk není díravý, prosím o radu |
|
| Autor: | jindra [ 30.3.07, 18:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Stříle z výfuku |
Luke píše: Stříle mi z výfuku, tehdy, když jedu z kopce a ve vyšších otáčkách najednou pustím plyn... Tak to asi tak +/- 5krát vystřelí než se sníží otáčky na cca 2000 ot/min. Výfuk není díravý, prosím o radu špatně ti funguje podtlakový regulátor (měl sem to samý) |
|
| Autor: | michalkatka [ 30.3.07, 22:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Stříle z výfuku |
je rozdiel či to stiela do výfuku, alebo sania, ak do sanie, je to niečo s predzápalom, reguláciou predstihu... ak to striela do výfuku je to spôsobené zapálením nespálenej zmesi vo výfuku, chybu by som hľadal v iskre, sviečkach, VN obvode zapaľovania, rozdeľovač.... |
|
| Autor: | Kristensen [ 30.3.07, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A nebo taky hledat jestli je správně nastavená směs |
|
| Autor: | Luke [ 30.3.07, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Stříle z výfuku |
michalkatka píše: je rozdiel či to stiela do výfuku, alebo sania, ak do sanie, je to niečo s predzápalom, reguláciou predstihu... ak to striela do výfuku je to spôsobené zapálením nespálenej zmesi vo výfuku, chybu by som hľadal v iskre, sviečkach, VN obvode zapaľovania, rozdeľovač.... No jednou mi traktor (dom.výroby motor octavia) střílal ze sání, a měl jsem otočené víko rozdělovače o 180° |
|
| Autor: | hans [ 30.3.07, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Taky to někdy střílí, když je ucpaná volnoběžná tryska karburátoru. |
|
| Autor: | Matthes [ 30.3.07, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mozna ten predstih, me se jednou nejak zasprajcovala podtlakova regulace a delalo to bordel, kdyz k tomu este prictes spatnej zakladni predstih, je vymalovano |
|
| Autor: | Luke [ 30.3.07, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Mozna ten predstih, me se jednou nejak zasprajcovala podtlakova regulace a delalo to bordel, kdyz k tomu este prictes spatnej zakladni predstih, je vymalovano No ale neřekl bych že to je předstihem, protože to začalo dělat hned najednou zrazu |
|
| Autor: | jindra [ 30.3.07, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
sundej víko rozdělovače , odpoj hadičku podtlaku od karbecu vytvoř podtlak pusou a hned uvidíš jestli to funguje. já měl prasklou membránu , koupil sem nový podtlak znovu sešteloval a OK |
|
| Autor: | Matthes [ 30.3.07, 22:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak ja ted nevim jesi sem slabej, nebo mam tu podtlakovou regulaci zaseklou |
|
| Autor: | Martin 007 [ 30.3.07, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takže když se muze to tahlo od membrany pohnout i pouhym podtlakem v ustech, tak jím mělo jít pohnout i rokou poměrně lehce ju ??? Mě se totiž asi nehejbe Mozna to teda asi nemaka páč mě jde motor asi do 4500 v pohodě a pak najednou prestane tahnout coz je normalni - viz charakteristika motoru - no a pkuz otoáčky moc nelezou spise dost pomalu k tem 5000 a pak už auto predhani motor !!! Ale co chci rici - dnes se jel s kámošovim Rapidem a tomu de motor paradne na 5500 a v pohodě se tam udrží ?!? Chci se tedy zeptat jesi na todle ma vliv taky predstih - upozornuji ze jsme ho stelovali po GO pouze od oka a to včetně bohatosti !!! Zatim dikas Martin 2007. |
|
| Autor: | jindra [ 30.3.07, 22:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Tak ja ted nevim jesi sem slabej, nebo mam tu podtlakovou regulaci zaseklou musí to jít celkem lehce, v karbecu taky nemáš nějak extra velký podtlak |
|
| Autor: | Martin91 [ 30.3.07, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | .... |
a co tam lijes za benal v pripade jakej mas motor?? |
|
| Autor: | Matthes [ 30.3.07, 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jindra píše: Matthes píše: Tak ja ted nevim jesi sem slabej, nebo mam tu podtlakovou regulaci zaseklou musí to jít celkem lehce, v karbecu taky nemáš nějak extra velký podtlak Hm, tak to je spatny |
|
| Autor: | Luke [ 30.3.07, 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jindra píše: sundej víko rozdělovače , odpoj hadičku podtlaku od karbecu vytvoř podtlak pusou a hned uvidíš jestli to funguje. já měl prasklou membránu , koupil sem nový podtlak znovu sešteloval a OK To jsem zkoušel už, v pohodě, .. akorát po první to bylo trocha zadrhlé musel jsem pořádně nasát pusou |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|