| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| úprava motoru https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=4319 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lp640 [ 7.4.07, 13:12 ] |
| Předmět příspěvku: | úprava motoru |
máte někdo nějaké podklady jak vymáčknout z rapida 136 maximum ale ne aby mi motor po 100km odešel nějaké normální |
|
| Autor: | Jarda S. [ 7.4.07, 13:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
snížit hlavu, ostrou vačku ... |
|
| Autor: | michalkatka [ 7.4.07, 13:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: snížit hlavu, ostrou vačku ... 136ka má kompresný pomer celkom priazdnivý, ostrá vačka môže byť (možno z Fava 781.136X), ale skôr to záleží od toho koľko chce do toho investovať.... |
|
| Autor: | Matthes [ 7.4.07, 13:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: úprava motoru |
Lp640 píše: máte někdo nějaké podklady jak vymáčknout z rapida 136 maximum ale ne aby mi motor po 100km odešel nějaké normální Nejprv dat vse doporadku. Nemas vymletej rozdelovac? Hnuj v karbecu? Bambule na svickach? Vymlaceny ventily? Nejdriv je nutno toto vse (a dalsi veci samozreme) dat do 100% stavu a pak teprv ma cenu delat upravy. Vacka treba 280/280, muzu doporucit |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|