| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| predstih?? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=4381 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | adamisko [ 10.4.07, 20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | predstih?? |
podarilo sa mi klukovkov potocit dolava (proti smeru tocenia motoru). Na moje velke prekvapenie auto potom nexcelo naskocit |
|
| Autor: | Matthes [ 10.4.07, 20:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takze tys ladil predstih a otocil doleva? Nevadi, objet kolecko normalne doprava na kyzeny stupen predstihu a predstih znovu seridit |
|
| Autor: | Luke [ 10.4.07, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Takze tys ladil predstih a otocil doleva? Nevadi, objet kolecko normalne doprava na kyzeny stupen predstihu a predstih znovu seridit Je to tak jak říkáš |
|
| Autor: | Luke [ 10.4.07, 20:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tím že potočíš rozdělovačem do prava se vlastně zvětší předstih (zapálí směs později) //EDIT Špatně sem to přečetl... ty si točil ,,dolava´´ a ne do prava |
|
| Autor: | Jiri [ 10.4.07, 20:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nejdrive po smeru otaceni motoru natocit motor tak aby ryska na remenici se kryla s ryskou na bloku... to je se druhou zleva... 5stupnu pred horni uvrati... motorem se nesmi otocit zpet... potom vytahnout kabel z rozdelovace... ten prostredni a prilozit ke kostre.... zapnout zapalovani..... pak pootocit rozdelovacem zhruba o 30 stupnu po smeru hodinovych rucicek a potom pomaloucku zpet... dokud nepreskoci jiskra ... v teto poloze rozdelovac zajistit ... to je zakladni predstih... napsal sem to spravne |
|
| Autor: | Luke [ 10.4.07, 20:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Napsal si to správně |
|
| Autor: | Matthes [ 10.4.07, 20:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Luke píše: Napsal si to správně A bacha na polsky kontakty, pac na nich nelze spravnou mezeru nastavit |
|
| Autor: | Jiri [ 10.4.07, 20:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jasne odtrh je zaklad co je jeste dobra vec tak po otoceni rozdelovacem po smeru hodin sundat vicko a rucne vratit pale proti smeru hodin..... je to vlastne jakesi vymezeni vule rozdelovace..... vetsina rozdelovacu uz vuli ma myslim dole na tom mezikruzi a na cepu... pak otacet tim celym rozdelovacem proti smeru hodin az skoci jiskra |
|
| Autor: | Luke [ 10.4.07, 20:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: ... polsky kontakty ... ... potvory |
|
| Autor: | adamisko [ 10.4.07, 20:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vdaka za rady, Az bude zajtra svetlo tak sa do toho pustim. Hadam to po brigade za 3hodiny stihnem. |
|
| Autor: | Luke [ 11.4.07, 05:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
adamisko píše: Vdaka za rady, Az bude zajtra svetlo tak sa do toho pustim. Hadam to po brigade za 3hodiny stihnem. To stihneš i za míň než 3 hodiny |
|
| Autor: | Dawid130 [ 11.4.07, 10:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo předstih se dá za 5 min....potom nastartuj a ještě ho mužeš doladit až to bude mít dobrý zvuk.....to poznáš po sluchu jestli to jede dobře nebo ne.....jinak je dobrý zajet na stroboskop... |
|
| Autor: | adamisko [ 11.4.07, 21:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
juu super, tak sa mi to podarilo asi po hodine spekulovania (som nevedel ako povolit rozdelovac) PS: V literature sa pise predstih na 105 3stupne+- 2stupne. Dal som 6 lebo tankujem aditivovanu 95. Ma byt pri vysom oktanovom cisle benzinu vyzsi predstih alebo naopak nizsi. |
|
| Autor: | Matthes [ 11.4.07, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vice oktanu |
|
| Autor: | Luke [ 11.4.07, 21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
adamisko píše: juu super, tak sa mi to podarilo asi po hodine spekulovania (som nevedel ako povolit rozdelovac) PS: V literature sa pise predstih na 105 3stupne+- 2stupne. Dal som 6 lebo tankujem aditivovanu 95. Ma byt pri vysom oktanovom cisle benzinu vyzsi predstih alebo naopak nizsi. Gratuluji //EDIT Takže jak vydím tak vyšší |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|