Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.9.24, 04:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Facko nestartuje 
Autor Zpráva

Příspěvky: 18
Bydliště: Karvina
Příspěvek Facko nestartuje
Cau mam problem ze mi nefacha favorit prestavba na lpg r.v. 93 karbec . Vse fungovalo upe normalne obcas to melo horsi starty ale vzdy chytlo. Mel jsem tam vychrchlane rozvody tak jsem se rozhodl to dat jednomu chlapkovi co se v tom celkem vyzna. Pri jednom jsme vymenili vodni cerpadlo a silentblok na vodnim cerpadle. Pak jsme to zprovoznili ja startnul na plyn chytlo to seridily se jeste ventily a predstih dal se novy rozdelovac i hlava rozdelovace seridily se volnobezne otacky to jest 850-900. No a rikal at to jedu projet. Tak jsem to projel a po 500 metrech jsem zkousel prepnout na benal a ono to zdechlo pak uz jsem to nestartnul ani plyn ani benal. Tak jsem to odtahl z5 chlapek skousel vymenit zapal. civku zapalovaci elektroniku vzlezl do karbecu kontroloval svicky promeroval draty vedouci k zapal. civce a elektronice zapalovani vse okej starter normalne toci svicky jsou mokre od benzinu proste to nepali nespaluje benal a ani neakceleruje uz s tim delame asi 3 dny a nevime si stim rady.. Pokud vite piste:((

_________________
Dejv
Favorit 135 r.v. 93, 42kW modra => je dobra


12.7.07, 19:33
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 24
Příspěvek 
kdyz to prepnes na benzin tak prestane hazet jiskru ? kdyzh smichas benzin s plynem, tak to pak natocit moc nejde to je znama vec, ale ze by to prestalo palit na benzin jiskru ?


Naposledy upravil Katany dne 12.7.07, 19:57, celkově upraveno 1



12.7.07, 19:35
Profil ICQ

Příspěvky: 18
Bydliště: Karvina
Příspěvek 
jo nehazi to jiskru... a navic jsme zjistili pri tom jak jsme vytahli vsechny svicky ven a protoaceli motor tak benal prska jen z tretiho valce a ze zbytku nic:(

_________________
Dejv
Favorit 135 r.v. 93, 42kW modra => je dobra


12.7.07, 19:54
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek 
purgi píše:
jo nehazi to jiskru... a navic jsme zjistili pri tom jak jsme vytahli vsechny svicky ven a protoaceli motor tak benal prska jen z tretiho valce a ze zbytku nic:(

jen tak pro uplnost si mi rikal ze kdyz hodi svicku na kostru, tak jiskra pry skace, ale mala

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


12.7.07, 20:02
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz