| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Termostat https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=4430 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | elegant [ 13.4.07, 21:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Termostat |
Aké máte skúsenosti s termostatom značky Wahler (Made in Germany)? |
|
| Autor: | Dave_Pv [ 13.4.07, 23:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevím určitě, alemyslím, že vyrábí celkem kvalitní díly a za přijatelnou cenu |
|
| Autor: | spartra [ 14.4.07, 08:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak se prodávaj většinou wahlery, i když občas jim to taky ujede |
|
| Autor: | elegant [ 14.4.07, 13:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja len tak, pretože sa momentálne chytám každého stebla, bo motor sa mi prehrieva (ja viem, že tesnenie pod hlavou a hlava to môžu byť). |
|
| Autor: | Kristensen [ 14.4.07, 13:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zatím jsem na škodovácký termostaty nenašel spolehlivější značku než je Wahler |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|