|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
wordy
Registrován: 2.8.06, 10:06 Příspěvky: 337 Bydliště: Kolárovo
|
 Benzin v Oleji
Ahoj.Mám favorita a mám benzín v oleji.Ac pumpu som menil teraz na novú,ale mám otázku ci mám menit aj olej?Mám tam Castrol,najazdené asi 4000km,a dostalo sa tam asi 1 liter benzin.(podla hladiny)
|
| 18.4.07, 11:21 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Já bych neváhal a vyměnil, protože i když se ten benzín MOŽNÁ časem odpaří tak ale už stejně znehodnotil olej a někdy se stane že naleptá gufera takže nejlépe vyměnit.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 18.4.07, 12:06 |
|
 |
|
David
Registrován: 5.3.06, 20:55 Příspěvky: 554 Bydliště: Smiřice
|
Určitě vyměnit o tom bych ani nepřemíšlel 
_________________ Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/
|
| 18.4.07, 18:57 |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
To jednoznačne vymeň...radšej tam daj nejaký madit Uniol, vždy bude lepší ako castrol s benzínom....a to sa ti tam dostalo viac benzínu len sa už sa nejaký odparil...
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 21.4.07, 15:16 |
|
 |
|
wordy
Registrován: 2.8.06, 10:06 Příspěvky: 337 Bydliště: Kolárovo
|
Mám už vymenení olej,aj AC pumpu.
|
| 21.4.07, 19:19 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|