Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:56



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Montáž laděného výfuku 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352
Příspěvek Montáž laděného výfuku
Zdravim, mám doma tenhle laděnej výfuk: http://uni.autodoplnky.cz/sportovni-ner ... l-s3558035 a chci ho dát k Felicii kombi s motorem 1.3 MPI. Tak a teď pár otázek, mám tenhle vejfuk dát míst tý prodloužený části vejfuku co maj kombíky kvůli delšímu zadku, hned za ten poslední tlumič? Nebo mam rači ten poslední tlumič dát pryč??? Řekněte svá pro a proti......chci všechnu kritiku, klidně mi i řekněte, že je to blbá koncovka a poraďte jinou....... Zatim dík moc...


22.4.07, 17:35
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 134
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
zadni tlumic pryc kdyby si ho tam nechal tak tam nemusis davat ladak straci ti koncovka

_________________
Nyní Favo 135LS po smrti (nyní jen porad zlobi elektrika)


22.4.07, 17:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352
Příspěvek 
Barbone píše:
zadni tlumic pryc kdyby si ho tam nechal tak tam nemusis davat ladak straci ti koncovka


Dobře, to zní hodně logicky.......a teď čistě hypoteticky, co když bych tam ten poslední tlumič nechal a až za něj dal ten laďák??? co by to mělo za následky???


22.4.07, 18:06
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Prosim tě jak jsi na tö přišel? vůbec nad touhle variantou že to dáš až za tlumič nepřemejšlej je to největší kravina a vsadím se s tebou že se ti tady minimálně 80% lidí smějě za ten nápad, možná ani ne protože tě to napadlo ale spíš proto že to je absolutní kravina a v tu chvíly by ti ten novej tlumič byl na nic (mezi námi děvčaty on zrovna tenhle co jsi koupil stojí za prd sám o sobě no ale když ho tam chceš tak ať je po tvém) takže ten seriovej uřízni a nalaď tam tenhle co jsi koupil, možná budeš muset nastavit vstupní trubku páč kombík trošku delší. A nesnaž se přemýšlet nad tvým nápadem.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


22.4.07, 18:58
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
otočný kryt absorberu pro nastavení hlučnosti :D

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


22.4.07, 19:39
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352
Příspěvek 
Kristensen píše:
Prosim tě jak jsi na tö přišel? vůbec nad touhle variantou že to dáš až za tlumič nepřemejšlej je to největší kravina a vsadím se s tebou že se ti tady minimálně 80% lidí smějě za ten nápad, možná ani ne protože tě to napadlo ale spíš proto že to je absolutní kravina a v tu chvíly by ti ten novej tlumič byl na nic (mezi námi děvčaty on zrovna tenhle co jsi koupil stojí za prd sám o sobě no ale když ho tam chceš tak ať je po tvém) takže ten seriovej uřízni a nalaď tam tenhle co jsi koupil, možná budeš muset nastavit vstupní trubku páč kombík trošku delší. A nesnaž se přemýšlet nad tvým nápadem.


Sem rád, že mluvíte takle otevřeně, já výfukový soustavě a vůbec tomu, co se spojuje s motorem nerozumim.......nicméně se mi dost hodně páčej tyhle vejfuky našich žlutejch kamarádů (oni prostě vědi, co je pěkný) a tak bych vás chtěl poprosit, jestli byste mi tu nenapsali nějakej link na nějakej pořádnej kousek.........je mi jasný, že tenhle vejfuk neni nic moc, když se prodává za dvaapůl tácu, ale já sem si ho nekupoval, tak ho udám nebo zahodim.............tak teda pěkně prosim za nějaký ty tipy na tenhle druch výfuků.......díkes


22.4.07, 22:02
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
fux.dggn píše:
Kristensen píše:
Prosim tě jak jsi na tö přišel? vůbec nad touhle variantou že to dáš až za tlumič nepřemejšlej je to největší kravina a vsadím se s tebou že se ti tady minimálně 80% lidí smějě za ten nápad, možná ani ne protože tě to napadlo ale spíš proto že to je absolutní kravina a v tu chvíly by ti ten novej tlumič byl na nic (mezi námi děvčaty on zrovna tenhle co jsi koupil stojí za prd sám o sobě no ale když ho tam chceš tak ať je po tvém) takže ten seriovej uřízni a nalaď tam tenhle co jsi koupil, možná budeš muset nastavit vstupní trubku páč kombík trošku delší. A nesnaž se přemýšlet nad tvým nápadem.


Sem rád, že mluvíte takle otevřeně, já výfukový soustavě a vůbec tomu, co se spojuje s motorem nerozumim.......nicméně se mi dost hodně páčej tyhle vejfuky našich žlutejch kamarádů (oni prostě vědi, co je pěkný) a tak bych vás chtěl poprosit, jestli byste mi tu nenapsali nějakej link na nějakej pořádnej kousek.........je mi jasný, že tenhle vejfuk neni nic moc, když se prodává za dvaapůl tácu, ale já sem si ho nekupoval, tak ho udám nebo zahodim.............tak teda pěkně prosim za nějaký ty tipy na tenhle druch výfuků.......díkes


Jestli už ho máš tak to neřeš a dej ho tam jen prostě nemůžeš očekávat nic co se týká výkonu, zvuk to změní ale to je asi tak vše. Co ti můžu doporučit tak je http://www.soieta-tech.cz/ sice si trochu připlatíš ale stojí to za to je to decentní a přitom naladěné přímo na typ auta, táta má 1,6 feldu upravenou na 102 koní a koupil k tomu od nich výfuck, bylo to v roce 96, stál 6500,- ale podstatný je že ten výfuk je bez jakéhokoliv zásahu na autě dodnes a není to nic uřvanýho, spíš takovej lehounkej bručoun.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


22.4.07, 22:17
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz