Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Sytič 
Autor Zpráva

Příspěvky: 266
Příspěvek Sytič
Chtěl jsem se zeptat jak je realizovaný sytič u Favorita s BMM jak se zapina jak se vypina a je ho možné nějak seřídít?


24.5.07, 14:24
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Sytič
Lukáš píše:
Chtěl jsem se zeptat jak je realizovaný sytič u Favorita s BMM jak se zapina jak se vypina a je ho možné nějak seřídít?


nijak žádný sytič tam není, zjednodušeně řečeno, podle teploty motoru a úhlu klapky se ti nastříká do sacího potrubí určité množství paliva, bez velmi dobrých znalostí, drahých programů a propojovacích kabelů, se můžeš jen dívat miloš


24.5.07, 14:49
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
no a aby jsi to pochopil tak prostě když zapneš klíček tak si jednotka načte polohu klapky a hlavně teplotu motoru, podle načtených hodnot nastaví předstih, množství vstřikovaného paliva a teď si nejsem jistej jestli u BMM náhodou nenastavuje mírně klapku.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


25.5.07, 14:21
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Kristensen píše:
no a aby jsi to pochopil tak prostě když zapneš klíček tak si jednotka načte polohu klapky a hlavně teplotu motoru, podle načtených hodnot nastaví předstih, množství vstřikovaného paliva a teď si nejsem jistej jestli u BMM náhodou nenastavuje mírně klapku.


MPi nebo BMM si klapku nastaví, aby tam prošlo požadované množství vzduchu, že si tu klapku načte to je v režimu jízdy, nebo když prostě startuješ na plný, nebo do toho nějak zasahuješ, dáš klapku 90 stupnů a krokový motorek to neumí stáhnout na 9.5 miloš


25.5.07, 16:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz