Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 08:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Felda 1,3(ne MPI)-chlazení!!! 
Autor Zpráva

Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Příspěvek Felda 1,3(ne MPI)-chlazení!!!
Ahoj! Mám po generálce motoru včetně nové hlavy... Zdá se mi, že se mi to nějak "špatně" chladí=když mám auto zahřáté na provozní teplotu a nechám to běžet na volnoběh, když auto stojí, tak se mi sepne ventilátor už během 3-4 minut...ochladí motor a vypne se...a to se opakuje... Přijde mi to ale docela brzo?... Je to normální?
Děkuji za radu!


11.5.07, 21:06
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 554
Bydliště: Smiřice
Příspěvek 
Já si myslím že je to tím jak má motor nový výbrus tak má větší tření a rychleji se zahřívá po zajetí tření bude menší a bude vše ok.

_________________
Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/


12.5.07, 06:21
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Felda 1,3(ne MPI)-chlazení!!!
martinmaya píše:
Ahoj! Mám po generálce motoru včetně nové hlavy... Zdá se mi, že se mi to nějak "špatně" chladí=když mám auto zahřáté na provozní teplotu a nechám to běžet na volnoběh, když auto stojí, tak se mi sepne ventilátor už během 3-4 minut...ochladí motor a vypne se...a to se opakuje... Přijde mi to ale docela brzo?... Je to normální?
Děkuji za radu!


Kolik ti ukazuje při sepnutí ventilátoru teploměr na přístr. desce? Jinak to spínání ventilátoru po 3-4 minutách při zahřátém motoru když auto stojí na volnoběh a auto nemá náporové chlazení jak píšeš je naprosto normální jev. Problém by byl, kdyby to tak nedělalo. Mi u Felicie 1.6 spíná ventilátor těsně nad 90 C (prostřední silná čárka) a za jízdy ukazuje ručička 2-3 mm pod prostřední ryskou , což je asi cca. 85 C.


12.5.07, 09:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz