| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| SEDR 130 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=5087 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Martin 007 [ 2.6.07, 20:16 ] |
| Předmět příspěvku: | SEDR 130 |
Zdravim pánové, chci se zeptat jesi je víčko karbu SEDR 130 stejné jako na SEDR 105/120 SEDR 130 je 2951 a je tam mam ted 2931...tak se ptám, jesi tam nemá nakej kanal na vic nebo neco... Měnil sem ho proto, že sem debil a jako začátečník se přetáh šroub filtrboxu - prohnul víčko a strhnul závit. Tenkrát sem ho ještě v amoku, že motor vaří bohužel vyhodil. Ale to nemělo s vařením co dělat samozřejmě. Jenom říkám proč sem ho vyhodil v amoku no. Tak japak ??? Popřípadě co a jak... Děkuji... |
|
| Autor: | Martin [ 2.6.07, 20:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslím, že je jinačí, má tam ekonostat. |
|
| Autor: | Martin [ 2.6.07, 20:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tady je to i s fotkama: http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.p ... c&start=30 |
|
| Autor: | Martin 007 [ 2.6.07, 20:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Děkuji... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 2.6.07, 22:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak jak na to koukám tak to víčko ze SEDRu 130 potřebuji...nemám pravdu ??? |
|
| Autor: | spartra [ 3.6.07, 08:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
k věci EDSRy měli všici ekonostat 105 - 120 ls, SEDRy a ekonostat pouze karburátory 130/5/6, poznáš to podle trysek a kánálků, u SEDR pro105, 120 nejsou ani předvrtaný [img=http://img62.imageshack.us/img62/8028/p1032650io0.jpg] |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|