Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 10:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 nejak mi motr nejde do otacek 
Autor Zpráva

Příspěvky: 18
Bydliště: Karvina
Příspěvek nejak mi motr nejde do otacek
Nevim v cem je problem ale motor se mi vytoci na 4 nebo 5 max do tech necelych 4 tisic ale na volnobech tak do tech sesti. Navic favo netahne je to prestavba na lpg a vic jak 130 s tim nedam a to jeste z mirneho kopce a s plnym kotlem. Navic se mi zda ze nejlep zabira v pulce plynu a cim vice mu prikuruji tim mam podle chodu i zvuku motoru pocit ze se dusi. :(

_________________
Dejv
Favorit 135 r.v. 93, 42kW modra => je dobra


10.6.07, 09:36
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: nejak mi motr nejde do otacek
purgi píše:
Nevim v cem je problem ale motor se mi vytoci na 4 nebo 5 max do tech necelych 4 tisic ale na volnobech tak do tech sesti. Navic favo netahne je to prestavba na lpg a vic jak 130 s tim nedam a to jeste z mirneho kopce a s plnym kotlem. Navic se mi zda ze nejlep zabira v pulce plynu a cim vice mu prikuruji tim mam podle chodu i zvuku motoru pocit ze se dusi. :(


vem si k sobě nějakýho pomocníka kterej ti šlápne na plyn, běž dozadu a dej ruku k vejfucku, pokud při plným plynu bude mít tlak je to OK pokub bude jen tak prostě vyfukovat tak je někde ucpaný vejfuck.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


10.6.07, 10:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz