Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 03:05



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Chcípá 
Autor Zpráva

Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Příspěvek Chcípá
Ahoj všichni
Jako slepej k houslím jsem přišel k Škodě 105L a mám problém. Sice jde nastartovat, ale potom při přidání plynu se udusí. Reaguje jen na krátký ostrý přidání - asi akcelerační pumpička. Jinak delší dobu stála, ale karbec jsem se snažil vyčistit. Předem dík za rady


11.4.06, 09:18
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 69
Bydliště: DC
Příspěvek Re: Chcípá
To vypadá taky na moc velkou bohatost.....


11.4.06, 14:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Musis sa naucit ako sa to startuje - riadiacu jednotku modernejsich aut musis nahradit riadiacou jednotkou v svojej hlave. Po nastartovani studeneho motora musis len postupne zatvarat sytic. Otvorenie sytica musi zodpovedat teplote motora. Plne zavretie sytica tak po 2-5 minutach podla teploty motora - ked sa modor dusi, musis pridat sytic, ak tarokuje potom ubrat. Ked na to prides, nieje to az taky problem. Teply motor sa startuje bez sytica s mierne pridanym plynom. Vlazny motor - niekedy bez sytica, niekedy malinko sytica a niekedy ako teply. Poriadne studeny motor - teploty pod nulou - parkrat stlacit plyn a s plnym syticom pri uvolnenom pedali plynu startujes.


11.4.06, 18:46
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek 
no a hlavne na ten sytic nesmis zapomenout. parkrat se mi to povedlo kdyz sem koupil svoje prvni auto S110R. Kdyz hned vyjedes mimo mesto tak na ten sytic lehce zapomenes a budes si rikat jako ja tehdy ku*va me to dneska nejak dobre jede :D :D :D

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


11.4.06, 20:50
Profil

Příspěvky: 126
Bydliště: Jaromer
Příspěvek Re: Chcípá
hele, tohle měl kámoš na 120.. nastartovalo to, ale přidat plyn skoro vubec nešlo... Jenom když se na to dupalo tak to trošlu šlapalo. Měl jsem tušení na vodu. Vyfoukali jsme karburátor a řek sem mu at si koupí do nádrže VELFOBIN a byl klid :-)

_________________
brouk pytlík-všechno znám, všechno vím, všude jsem byl


12.4.06, 05:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz