Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 14:44



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 1,9 TDi 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 1,9 TDi
Zdar lidi, tak já už nevím co s tím, mám tady Transportera s obyč 1,9 TDi a pořád někde mizí voda, od jara do teď to je sice "jen" 5 litrů ale pořád to někde mizí. Auto nevaří, topí, ohřejvá se chladne, startuje v zimě v létě, teplý studený, prostě vše OK, těsnění pod hlavou je vyměněný, nikde to nedělá louži, ani na zemi ani v autě ale voda prostě mizí, když se ohřeje (ani ne na provozní) tak kousek zmizí (což je relativně normální) ale jak otevřu nádobku tak to vylítne ven, je to v nádobce natlakovaný ale hadice nejsou nijak výrazně tvrdý. No a když to neotevřu teplý ale počkám až to vystydne tak se voda do nádobky vrátí ale ne už tolik kolik ubylo při ohřátí. Jinak to auto může jet kam chce jak dlouho chce a nic to nedělá jen prostě mizáí voda :cry: Je to TDi s modrýma písmenama Di

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


3.9.07, 08:50
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Podobnej problém jsem zažil na Fordu Sierra, utrhnul se držák hadice a ta se prošoupala o výfuk, takže co vyteklo se hned odpařilo. Takže mě napadá, jestli to nekape na něco teplýho. Taky může prosakovat chladič, ale to už ses asi díval. Nebo to jezdí na vodu :D

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


3.9.07, 09:35
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Nepér píše:
Podobnej problém jsem zažil na Fordu Sierra, utrhnul se držák hadice a ta se prošoupala o výfuk, takže co vyteklo se hned odpařilo. Takže mě napadá, jestli to nekape na něco teplýho. Taky může prosakovat chladič, ale to už ses asi díval. Nebo to jezdí na vodu :D


Jezdit na vodu jsem zkoušel u svýho R19 a dopadlo to tak jak dopadlo (viz. obrázek s ojnicí)

Já už jsem prolezl snad všechno a furt nikde nic, teď se pod tím válím kvůli táhlu řazení tak se podívám ještě znova po těch hadicích.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


3.9.07, 10:21
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Kristensen píše:
Nepér píše:
Podobnej problém jsem zažil na Fordu Sierra, utrhnul se držák hadice a ta se prošoupala o výfuk, takže co vyteklo se hned odpařilo. Takže mě napadá, jestli to nekape na něco teplýho. Taky může prosakovat chladič, ale to už ses asi díval. Nebo to jezdí na vodu :D


Jezdit na vodu jsem zkoušel u svýho R19 a dopadlo to tak jak dopadlo (viz. obrázek s ojnicí)

Já už jsem prolezl snad všechno a furt nikde nic, teď se pod tím válím kvůli táhlu řazení tak se podívám ještě znova po těch hadicích.


klasika napíchni se do nádobky s kompresorem z ledničky a tlakuj a tlaku za studena, já to mám bez turba,felda ale je to stejné taky mi to mizí a teče to vodní pumpou zatím dolévám za tepla nic a za studena když to tlakuju tak nekape ale prolíná a pak chladící kapalina není tam náhodou červená? zlikvidovat a dát modrou G11, ta črvemá je super, ale od začátku a po třech letech výměna, jinak je to pěkná mrcha miloš


3.9.07, 12:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 54 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz