Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 14:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
 Favorit - katalyzator - vyfuk - ??? 
Autor Zpráva

Příspěvky: 266
Příspěvek Favorit - katalyzator - vyfuk - ???
Chtel jsem se zeptat na toto: Mam Favorita rv. 94 s BMM, tedy i s katalyzatorem... katalyzator mi nejake **** ukradli primo na parkovisti z pod auta..Tento problem jsem resil tak ze jsem tam nechal nadvarit trubku misto neho.. Vse se zdalo v pohode a pevne doufam ze je... ale v poslednich dnech pozoruju ze se mi kouri z vyfuku cerne.. Mohl by mi nekdo rict jestli to s tim nejak souvisi? Pripadne co to je?


29.9.07, 16:03
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Favorit - katalyzator - vyfuk - ???
Lukáš píše:
Chtel jsem se zeptat na toto: Mam Favorita rv. 94 s BMM, tedy i s katalyzatorem... katalyzator mi nejake **** ukradli primo na parkovisti z pod auta..Tento problem jsem resil tak ze jsem tam nechal nadvarit trubku misto neho.. Vse se zdalo v pohode a pevne doufam ze je... ale v poslednich dnech pozoruju ze se mi kouri z vyfuku cerne.. Mohl by mi nekdo rict jestli to s tim nejak souvisi? Pripadne co to je?


Může to souvyset záleží jak moc to kouří, ale taky může být v háji lamda.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


29.9.07, 17:34
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Favorit - katalyzator - vyfuk - ???
Lukáš píše:
Chtel jsem se zeptat na toto: Mam Favorita rv. 94 s BMM, tedy i s katalyzatorem... katalyzator mi nejake **** ukradli primo na parkovisti z pod auta..Tento problem jsem resil tak ze jsem tam nechal nadvarit trubku misto neho.. Vse se zdalo v pohode a pevne doufam ze je... ale v poslednich dnech pozoruju ze se mi kouri z vyfuku cerne.. Mohl by mi nekdo rict jestli to s tim nejak souvisi? Pripadne co to je?


a to máš výfuk natvrdo bez pohybu? na tom katu je spoj s grafitovým kroužkem co zachytává pohyb motoru, dát to natvrdo je minimálně odvážné a stím kouřením bych začal od rozdělovače, VN kabelů a svíček a pak diagnostika miloš


29.9.07, 17:48
Profil

Příspěvky: 266
Příspěvek 
No daval jsem to do servisu a oni tam nadvarili trubku na stedni dil a prisroubovali na predni koleno. Proc to je minimalne odvazne? Vysvetli mi to prosim... Kdyby tam byl ten katalyzator tak by to nekourilo? Jeste bych asi mel podotknout ze jsem to mel nedavno v servise kvuli te klape.. vymenili to a uz to jede... ty otacky uz to drzi na volnobeh v pohode... kdyby tam ten kat tedy byl tak by to nekourilo?


29.9.07, 18:24
Profil

Příspěvky: 266
Příspěvek 
Co se tyce toho koure jeste.. tak to nekouri tak ze by byl za mnou velky cerny mrak:D ale kouri to ze proste je videt nejaky ten cerny kour


29.9.07, 18:26
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Lukáš píše:
No daval jsem to do servisu a oni tam nadvarili trubku na stedni dil a prisroubovali na predni koleno. Proc to je minimalne odvazne? Vysvetli mi to prosim... Kdyby tam byl ten katalyzator tak by to nekourilo? Jeste bych asi mel podotknout ze jsem to mel nedavno v servise kvuli te klape.. vymenili to a uz to jede... ty otacky uz to drzi na volnobeh v pohode... kdyby tam ten kat tedy byl tak by to nekourilo?


právě jediná trubka co tam jde navařit tak je vstup do druhého dílu bez katu z fáčka, nebo bys musel uřezat tan kus z katu pod kterým je grafit a tam trubku vevařit ten pružný spoj s grafitem tam musí být, no už čtu jestli ti ho přišroubovali na přední koleno tak to je OK, já jsem to pravě řešil zas byl zkorodovaný ten kus na prvním díle a na katu což by stálo přes čtverku, tak jsem to vyřezal a navařil tam vlnovec takovou tu textilii miloš


29.9.07, 19:28
Profil

Příspěvky: 266
Příspěvek 
No a takze s tim kourenim nemuze to byt tim ze tam neni ten kat?


29.9.07, 19:47
Profil

Příspěvky: 266
Příspěvek 
Jeste jsem se chtel zeptat na olej do Facka.. jaky je dobre pouzit? a leje se normalne jak je na hlave motoru to vicko jo?


29.9.07, 19:48
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Kouření: Když je to studený, je to normální
Olej: 15W/40 nebo 10W/40, značku si vyber.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


29.9.07, 19:52
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Lukáš píše:
No a takze s tim kourenim nemuze to byt tim ze tam neni ten kat?


tak začni u rozdělovače ty kontakty to může být modrozelená katastrofa a ty VN kabely do 14 kiloohmů a palec do pět kilo a ty svíčky odtrh děs miloš


29.9.07, 19:53
Profil

Příspěvky: 266
Příspěvek 
modrozelená katastrofa - co to je?


29.9.07, 21:27
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Lukáš píše:
modrozelená katastrofa - co to je?

jak tak čtu, dej to do servisu, ať ti udělaj diagnostiku, udělaj ten rozdělovač a pojedeš :D, jinak je takovej problém zajet na vrakáč a tam se mrknout po katu????, no to je jedno

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


29.9.07, 21:46
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Lukáš píše:
modrozelená katastrofa - co to je?


to rozděláš rozdělovač a podíváš se na kontakty je jich šest čtyři dokola na palec a na konec palce tak to čistíš na zlato miloš


29.9.07, 22:56
Profil

Příspěvky: 266
Příspěvek 
Jsem ted jeste vypozoroval a mozna bych mel dodat ze jak nastartuju tak to nekouri, ani jak to protocim, tak nic.. ale po delsi jizde jak je motor teply tak teprve v tu chvili to zacne cerne kourit...


30.9.07, 09:29
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz