Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 20:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Výfuk bez tlumiče? 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek Výfuk bez tlumiče?
Ahojte... po zimě budu měnit výfuk respektive zatím jen střední díl a díval jsem se na JP výfuky, že prodávají hodně kvalitní střední díly jako jen tyčku bez tlumiče a slyšel jsem že to prý stojí jen asi 900Kč nebo tak... a to by se určitě vyplatilo, protože by to stálo stejně jako sériovej originál s tlumičem a hlavně plánuju, do budoucna sportovní koncovej díl soieta a asi i sportovní svody. No moje otázka je ta co se stane, když dám ted na sériovej výfuk místo toho středního dílu s tlumičem díl bez tlumiče? Změní se nějak výkon zvuk spotřeba? Může se něco poškodit? Díky za rady

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


2.10.07, 20:48
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Na tohle sem se tady uz taky ptal a vseci me rekli ze to je blbost. Vyfuk musi mit nejaky odpor a ten dela ten tlumic. Bez tlumice ten odpor snizis ... No nekde to tu je jen pohledat

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


2.10.07, 20:58
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
šak budu mít tlumič, ale jen ten zadní:) Zkusím pohledat

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


2.10.07, 20:59
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
tak sem to nasel - je to neco podobneho tak si to precti a budes chytrejsi jako ja :lol: http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=6273

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


2.10.07, 20:59
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
NO my jsme to udelali na Favu.. rok 88 klasika karburator jen svody trubka a zadni dil... a docela hezkej zvuk a lepsi vykon.... takovej pruznejsi byl ten motor a sel lepe do otacek.... tezko ale rici jak moc byl ten puvodni tlumic uvnitr zanesenej ale je to moje zkusennost.. bylo to poznat


2.10.07, 21:02
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Díky už sem to taky našel, ale moc mi to tewda nepomohlo.... Já nevím no..podle mě by to mělo bejt stejný asi jako když se vykuchá kat nebo se místo něj dá trubka nebo rezonátor no a když já tam ten kat mám a vlastně jen zmizí ten střední díl tlumiče, tak by se mohl zlepšít výkon asi i zvuk a spotřeba asi nepatrně k horšímu... snad se najde ještě někdo kdo to třeba zkusil neb omá nějaké zkušenosti.. Jiank to prostě vyzkouším a uvidí se:)

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


2.10.07, 21:27
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
bude to dělat zbytečně kravál, pojedeš s tím hodinu a bude bolet hlava, já bych to nechtěl, to bych spíš tlumič přidal


2.10.07, 22:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
ja neviem, kto co vidi na "sportovom" zvuku. vcera som videl jeden favorit, ktory mal sportovy vyfuk a malo to zvuk ako overcharged ZETOR Turbo. jediny prakticky efekt je v tom, ze ked auto nastartujem po 22:00, spolahlivo zobudim vsetkych ludi naokolo...

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


3.10.07, 07:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
kamarad stredni dil na karb. favu vynechal a pochvaluje si to... zvuk je peknej, nerve to usi, ale uz se odlisuje...

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


3.10.07, 09:51
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Na 1,6 se ti trochu změní zvuk, bude to trochu hlučnější na výkonu to neubere je to vyzkoušený. Pokud by jsi pak chtěl dát koncovej tlumič průchozí tak to by opravdu už chtělo i svody.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


3.10.07, 11:10
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Kristensen píše:
Na 1,6 se ti trochu změní zvuk, bude to trochu hlučnější na výkonu to neubere je to vyzkoušený. Pokud by jsi pak chtěl dát koncovej tlumič průchozí tak to by opravdu už chtělo i svody.

Tím hlučnějším zvukem myslíš jako lepší sportovnější zvuk? Nebo mi to bude hnusně řvát... Jinak a nevíš co spotřeba? A ten výkon teda zůstane stejnej nebo bude lepší? A nemůže ta trubka bez tlumiče nějak škodit motoru? Díkec

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


3.10.07, 11:49
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Motoru to neškodí, prostě je hlučnější já nevim jak ti to popsat, na seriovým tlumiči to není tak hrozný, na mojem autě to nebylo pomalu ani znát.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


3.10.07, 19:30
Profil

Příspěvky: 54
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek 
Nevím jak to dopadlo, ale já mám Feldu 1,3 MPI, ten střed tam nemám, a myslím že dobrý. Má to jiný lepší zvuk, a auto jede líp. Jediné negativum je že možná ted víc dostává na prdel zadní tlumič. Jinak kat a zadní seriový tlumič tam zůstal. Můžu doporučit, v autě žádný hluk to nedělá.


18.10.07, 19:37
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
gerrik píše:
Nevím jak to dopadlo, ale já mám Feldu 1,3 MPI, ten střed tam nemám, a myslím že dobrý. Má to jiný lepší zvuk, a auto jede líp. Jediné negativum je že možná ted víc dostává na pr**l zadní tlumič. Jinak kat a zadní seriový tlumič tam zůstal. Můžu doporučit, v autě žádný hluk to nedělá.


taky podle značky třeba bosal ti tam do zadního dílu dá provrtanou trubičku a nacpou tam skelnou vatu a vysype se ti to do dvou let, ten střední díl to nijak neovlivní a cena 540 korun o co de miloš


18.10.07, 19:50
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
já teda nevim...prej se hodně zvýší hluk v autě...ale neim...vlastní zkušenost nemám..:D, ale taky něco plánuju...ale aby to zvýšilo výkon, ne ani tolik kravál...na ten to přeci nejezdí.:D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


18.10.07, 20:23
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz