Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 planovana GO motora 

klasicke alebo T piesty?
klasicke 67%  67%  [ 6 ]
T piesty 33%  33%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 9

 planovana GO motora 
Autor Zpráva

Příspěvky: 85
Bydliště: Košice
Příspěvek planovana GO motora
na jar sa chystam na GO motora, tento pomalicky doziva. jedna sa o feliciu 1.3 50 kW BMM.
planujem aspon trochu zvacsit objem na 1340cm. nasledovat bude uprava hlavy, sania, vacka...


23.10.07, 10:28
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3197
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
pokud to máš na ježdění tak T písty nee...jinak klidně můžeš ale chce to pak komplet motor naladit

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


23.10.07, 12:13
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
proč ne T-písty na ježdění? v čem je problém ?


23.10.07, 12:15
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
ja ti povim priklad.kamarad ma f136 L, ma vacku 280, T pisty a delanou hlavu..kdyz to v zime nastartuje, musi cekat x minut nez s tim muze jet, aby se to ohralo,protoze ty pisty se prej musej roztahnout nebo co, proste na klasicky jezdeni je to pro nej nevhodny, ale protoze ho stalo nemalo penez, nevyhodi je prece :) urco bych dal klasicky pisty...

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


23.10.07, 13:35
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: planovana GO motora
Cvoky píše:
na jar sa chystam na GO motora, tento pomalicky doziva. jedna sa o feliciu 1.3 50 kW BMM.
planujem aspon trochu zvacsit objem na 1340cm. nasledovat bude uprava hlavy, sania, vacka...


nevím co ti dozíva, ale vlétě ni učen rozmontoval motor 390.000 km a nic mu nebylo vložky jak nové na klice vůle nebyla kompozice pěkná, já bych do motoru nešel, tak tu hlavu snížit ventily obrousit a nové gufera, vačku a jiný program do řídící jednotky platinové svířky rozvody a musí to jezdit jak raketa miloš


a ještě mi tu řekněte kdo dělal nějakou generálku s úpravami zda mu to jelo OK najel spoustu kilometrů a motor fachá jak má tady na jižní moravě jsme se shodli že úspěšnost různých generálek a experimentů je 40 procen, já do motorů nechodím několik let co se týče klikovky ojnic a pístů, jak v tom zaklepe další motor miloš


23.10.07, 17:00
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
U osobáků se to fakt nevyplatí generálkovat, dáváme taky druhej motor, ale u náklaďáků je to zas naopak, tam platí, že co motor, po tom je ho**o, zatím mám okolo stovky zgenerálkovaných motorů a nepovedly se mi zatím dva a u jednoho bych se i hádal, že to byla chyba řidiče, když se to dělá pořádně a bez násilí, tak na tom není co zkazit.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


23.10.07, 17:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Drak píše:
U osobáků se to fakt nevyplatí generálkovat, dáváme taky druhej motor, ale u náklaďáků je to zas naopak, tam platí, že co motor, po tom je ho**o, zatím mám okolo stovky zgenerálkovaných motorů a nepovedly se mi zatím dva a u jednoho bych se i hádal, že to byla chyba řidiče, když se to dělá pořádně a bez násilí, tak na tom není co zkazit.


draku ale ty generálky na nákladáky dělá jeden borec, který má zkušenosti a už jen rukou okem a citem pozná co pojede a co nepojede taky musí být domakaná brusírna dát to nějakému troubovi ti práci okecá a nikam nedojedeš to kdo nemá domakané dojede přesně do prdele miloš


23.10.07, 17:29
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
To dá rozum, že to nedám obrousit troubovi, co to nacpe do soustruhu a jezdí po tom šutrem na kosu, brusiče mám v merku dva a oba solidní. U těch náklaďáků sou mnohem větší škody, když se něco posere, penále z prodlení taky nejsou nejmenší, tak si na to dáváme pořádnej pozor, co a jak, u nás skládám motory jenom já a za ty léta sem už taky nějakej ten fígl pochytil, když si vemeš třeba blbou aviu, tam se pohybuje generálka motoru mezi 20-30.000 bez a to už si radši dáváš pozor, než dělat měsíc zadarmo a platit škodu, liaz, tatra tam už to de k 50.000 a ostatní cizinci už se šplhají přes 100.000 a na to už musíš mít sakra cit.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


23.10.07, 17:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: planovana GO motora
Cvoky píše:
na jar sa chystam na GO motora, tento pomalicky doziva. jedna sa o feliciu 1.3 50 kW BMM.
planujem aspon trochu zvacsit objem na 1340cm. nasledovat bude uprava hlavy, sania, vacka...


no pozorně si přečti draka já bych do toho nešel práce peníze a kup si dobré lano to už jsme tu řečili sloužé na odtah nebo že si ho můžeš hodit miloš


23.10.07, 17:55
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Drak píše:
To dá rozum, že to nedám obrousit troubovi, co to nacpe do soustruhu a jezdí po tom šutrem na kosu, brusiče mám v merku dva a oba solidní. U těch náklaďáků sou mnohem větší škody, když se něco posere, penále z prodlení taky nejsou nejmenší, tak si na to dáváme pořádnej pozor, co a jak, u nás skládám motory jenom já a za ty léta sem už taky nějakej ten fígl pochytil, když si vemeš třeba blbou aviu, tam se pohybuje generálka motoru mezi 20-30.000 bez a to už si radši dáváš pozor, než dělat měsíc zadarmo a platit škodu, liaz, tatra tam už to de k 50.000 a ostatní cizinci už se šplhají přes 100.000 a na to už musíš mít sakra cit.


jo draku já mám radila z ávie je to borec dělá všechno přes motory , ale nad ním stojí mistr, který si to všechno přejede a doladí jinak to nepustí no co píšeš moje řeč miloš


23.10.07, 18:06
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 69 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz