Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 18:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 kolisani otacek 
Autor Zpráva

Příspěvky: 64
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek kolisani otacek
ja vim ze uz to tady parkrat bylo receno ale prosim o pomoc , jde o fačko . kolisaji otacky motoru ...jako by předla kočka . myslel jsem ze je spatne vicko na rozdelovaci nebo kabely , vse jsem dal nove . sundal jsem karbec a zjistil ze pod nim je tesneni na sani , celkem v dojebanem stavu ale melo by to jeste tesnit . myslim ze to je nejaky falesny vzduch nebo sitič . je tam automaticky z 136 . o karburator mi nejde , ten bych sehnal novy ale jestli ho sezenu a bude to delat porat to same tak me jebne . diky moc , a jeste bych se chtel zeptat na LPG . posledni dobou mam spotrebu jako prase i kdyz to mam v garaži . proste to smrdi . nevite jak se to serizuje a kdyz tak kterym čudlikem . veskere info o regulovani LPG me potěši .diky moc


28.10.07, 16:58
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 337
Bydliště: Kolárovo
Příspěvek 
Aké LPG más?BRC LOVATO?Niekde to prepústa plyn.mne otácky tak isto kolísaly,ale vcera som vymenil nieco,potom to vyfotím,je to oválne,cca3cm je vtom malá membrána,a je o na 2 srobu,a prestalo to kolísat.len neviem,ako sa to volá.


28.10.07, 17:12
Profil

Příspěvky: 64
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
wordy píše:
Aké LPG más?BRC LOVATO?Niekde to prepústa plyn.mne otácky tak isto kolísaly,ale vcera som vymenil nieco,potom to vyfotím,je to oválne,cca3cm je vtom malá membrána,a je o na 2 srobu,a prestalo to kolísat.len neviem,ako sa to volá.

jo je to LOVATO . utika mi plyn primo z toho vika na karbutoru , mam preple na plyn a normalne jde z toho plyn i kdyz to auto neni nastartovane . a ty otacky mi kolisaji i na benzinu , to plynem nebude ..klidne posli foto budu rad , diky


28.10.07, 17:18
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 337
Bydliště: Kolárovo
Příspěvek 
Ked ide z toho plyn,musís to dat repasovat,membrány.


28.10.07, 21:16
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
při zaplým klíčku musí jít plyn, jesli bez, je někde chyba projdi spoje, by jsi poznal netěsnost bílej povlak a smrádek, zkus je přetáhnout lehce, potom reduktor a membráný, jinak revizní sady stojej kolem 500 a vejš, hlavně si kup, úplně stejnej typ, nedá se na tom nič posrat

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


28.10.07, 21:25
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
nebo jestli máš poblíž lpg dílnu, nejdřív rozeber reduktor podle toho kupuj, můžou prodat i jednotlivě¨.
jestli už má nalítano kolem 3 let vymě'n to celý :arrow:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


28.10.07, 21:27
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 337
Bydliště: Kolárovo
Příspěvek 
no neviem,ale pri zapnutom klúce reduktor nemá pústat plyn!!!!!!! len otvorís elektroventyl,a plyn ide do regulátora,ale dalej nie.jedine ked zapnes sytic.


28.10.07, 21:49
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
wordy píše:
no neviem,ale pri zapnutom klúce reduktor nemá pústat plyn!!!!!!! len otvorís elektroventyl,a plyn ide do regulátora,ale dalej nie.jedine ked zapnes sytic.


taky záleží na systému brátr má brc tam jak zapne klíč běží lpg :idea:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


29.10.07, 07:21
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
obohacovač v kárburátoru praské membrány. klobouček na dva šroubky ve směru od termostatu za tři kila, pokud se nemůžeš domluvit s volnoběhem tak je to tam zvláště na LPG že to běží nassucho tak to dřív prdne miloš


29.10.07, 08:15
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 337
Bydliště: Kolárovo
Příspěvek 
ten obohacovač som včera menil,a volnobeh nekolísá.bolo to suché,a tvrdé,a kvôli tomu on už ani nefunguje.


29.10.07, 11:27
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: varok a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz