| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| problem - olej. https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=8692 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | kofi [ 26.1.08, 17:16 ] |
| Předmět příspěvku: | problem - olej. |
Chcem sa opytat kde moze byt problem. Uz som 3x menil gufero na klukovke a stale mi to rozhadzuje olej po bloku a cela strana je vecne spinava a mastna od oleja. Zas to nestrieka tak aby bol hned olej prec, ale asi po 1000km musim trocha doliat. [img][img]http://img222.imageshack.us/img222/2171/img2520ii0.th.jpg[/img][/img] |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.1.08, 17:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problem - olej. |
kofi píše: Chcem sa opytat kde moze byt problem. Uz som 3x menil gufero na klukovke a stale mi to rozhadzuje olej po bloku a cela strana je vecne spinava a mastna od oleja. Zas to nestrieka tak aby bol hned olej prec, ale asi po 1000km musim trocha doliat. [img][img]http://img222.imageshack.us/img222/2171/img2520ii0.th.jpg[/img][/img] ono dát tam to gufero to je taky trochu umění, dá se dát skřiva nebo když ho tam dáš málo a řemenice je v tom místě orezlá tak bude i gufero za chvíli KO, může být i defekt na řemenici miloš |
|
| Autor: | kwiko [ 26.1.08, 20:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jak pise milos. Mne to prestalo az ked som dal 2 pruzinky do noveho gufera. Dobre si ocisti kluku (aj prebrus jemnym papierom) pred nasadenim, potri olejom, niekto omotava hriadel aj paskou aby neznicil ostrie na gufere o hrany. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 27.1.08, 10:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kwiko píše: Jak pise milos. Mne to prestalo az ked som dal 2 pruzinky do noveho gufera. Dobre si ocisti kluku (aj prebrus jemnym papierom) pred nasadenim, potri olejom, niekto omotava hriadel aj paskou aby neznicil ostrie na gufere o hrany. taky se zapomíná máznout ho vazelínou, nasucho se umí zničit po prvním startu miloš |
|
| Autor: | DRYVER [ 27.1.08, 22:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Problem vetsinou byva v tom ze stare gufero v remenici vydrelo drazku, a po nasazeni noveho gufera to poradne netesni. Takze pokud nepomuze dat gufero do jineho mista (napr. vic ho "utopit") tak ti nezbude nic jineho nez koupit novou remnici |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|