| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| trhanie pri akceleracii https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=8715 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | TripleX [ 27.1.08, 16:38 ] |
| Předmět příspěvku: | trhanie pri akceleracii |
vedel by mi niekto poradit cim to moze byt. mam favorita a ked preradim rychlost z 4 na 5 a pridavam plyn tak s autom trha kym nieje vacsia rychlost. |
|
| Autor: | Vít [ 27.1.08, 17:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a neřadíš moc brzo? v jaký rychlosti cca ? |
|
| Autor: | TripleX [ 27.1.08, 18:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no to sa mi stava okolo tej 80km/h. ale nieje to len pri radeni z 4 na 5. |
|
| Autor: | Vít [ 27.1.08, 19:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak to bude v bordelu něco v motoru, oni si sem mechanici napíšou časem, jen co si toho tématu všimnou, co s tím může být, já bych osobně prověřil nejdříve elektriku, mě fávo taky cukalo, když jsem nainstaloval nevhodné svíčky (championky pro MPi).. no a jinak samozřejmě víčko, palec, kabely, to musí být v pořádku... uvidíš no |
|
| Autor: | TripleX [ 27.1.08, 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ok. dik za pomoc. nieco skusim |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 28.1.08, 11:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
předstih bude velký miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|