Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

ruční mechanická brzda
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11161
Stránka 1 z 2

Autor:  Miško [ 26.5.08, 21:28 ]
Předmět příspěvku:  ruční mechanická brzda

zdar kluci nevite nekdo jak fungule toto? http://www.speedpro.cz/speedpro-rucni-m ... -1386.html z toho jejich stručnýho popisu nemam nejak hlavu, vím jak funguje klasická hydraulická brzda na 4 pisty na zadku, ale toto nevim. :roll:

Autor:  Matthes [ 26.5.08, 21:30 ]
Předmět příspěvku: 

No to neni rucni brzda ... to je na rezani zatacek pomoci zadnich brzd :lol:

Autor:  DRYVER [ 26.5.08, 21:34 ]
Předmět příspěvku: 

Za tu cenu at si to nechaji :shock: . To musis doma zvladnout vyrobit sam za ctvrtinovou cenu :wink:

Autor:  Matthes [ 26.5.08, 21:39 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Za tu cenu at si to nechaji :shock: . To musis doma zvladnout vyrobit sam za ctvrtinovou cenu :wink:


Nejezdim rally a jinak to nema cenu. Este aby tam trcel nejakyj kyj mezi sedackama :roll:

Autor:  Kristensen [ 26.5.08, 21:53 ]
Předmět příspěvku: 

to je dobrej obušek :lol:

Autor:  Miško [ 26.5.08, 22:45 ]
Předmět příspěvku: 

jo ale me spis zajimalo jak to funguje,esli tam je nejaka kladka co zesiluje brzdnou sílu nebo neco tak,nerikam ze si to tam budu montovat to je zhovadilost si to udelam sam klidne

Autor:  DRYVER [ 27.5.08, 13:28 ]
Předmět příspěvku: 

Miško píše:
jo ale me spis zajimalo jak to funguje,esli tam je nejaka kladka co zesiluje brzdnou sílu nebo neco tak,nerikam ze si to tam budu montovat to je zhovadilost si to udelam sam klidne


Podle me tam nic takoveho neni. Je to jen obycejna prachsprosta trubka na cepu ve kterem se otaci. Pak uz staci k trubce primontit lanka rucni brzdy muzes za to zacit tahat :lol: :lol:

Autor:  Carlos [ 27.5.08, 13:54 ]
Předmět příspěvku: 

radši udělat klasickou, jen kapalinovou, ale neim jestli to jde na bubny. :oops:

Autor:  fatal [ 27.5.08, 13:57 ]
Předmět příspěvku: 

Když se chce, všechno jde, ale tenhle patyk, to je hnus, velebnosti...

Autor:  CROWACK [ 27.5.08, 13:58 ]
Předmět příspěvku: 

Carlos píše:
radši udělat klasickou, jen kapalinovou, ale neim jestli to jde na bubny. :oops:

Složitě, bys musel mít v zadu dvojitý prasata, jedny nahoře jedny dole...jednodušší tahat za lanko, u kotouče zase čtyřpístky a půlku brzdit pedálem a druhou ručkou....ale to bys musel jezdit rallye abys to využil, u blbýho trabanta nám stačilo vykuchat západku z ručky a užili sme si s tím prdele...kdyžs chtěl zabrzdit a odejít, podložils ručku špalíkem dřeva a nazdar :lol: ...

Autor:  Carlos [ 27.5.08, 14:03 ]
Předmět příspěvku: 

CROWACK píše:
Carlos píše:
radši udělat klasickou, jen kapalinovou, ale neim jestli to jde na bubny. :oops:

Složitě, bys musel mít v zadu dvojitý prasata, jedny nahoře jedny dole...jednodušší tahat za lanko, u kotouče zase čtyřpístky a půlku brzdit pedálem a druhou ručkou....ale to bys musel jezdit rallye abys to využil, u blbýho trabanta nám stačilo vykuchat západku z ručky a užili sme si s tím prdele...kdyžs chtěl zabrzdit a odejít, podložils ručku špalíkem dřeva a nazdar :lol: ...


Aha no, tak já sem zvyklej na svůj stav ručky ... :oops: mě to nebrzdí vubec :D ručka teda, jinak jako ďas

Autor:  fatal [ 27.5.08, 14:05 ]
Předmět příspěvku: 

CROWACK píše:
Složitě, bys musel mít v zadu dvojitý prasata, jedny nahoře jedny dole...


Dovolím si nesouhlasit a řešení s jedním prasátkem nahoře a druhým dole prohlásit za blbost.

Autor:  CROWACK [ 27.5.08, 14:15 ]
Předmět příspěvku: 

fatal píše:
CROWACK píše:
Složitě, bys musel mít v zadu dvojitý prasata, jedny nahoře jedny dole...


Dovolím si nesouhlasit a řešení s jedním prasátkem nahoře a druhým dole prohlásit za blbost.

A jak jinak chceš u bubnovejch brzd řešit dvojitý ovládání hydraulicky? Je jasný že nejjednodušší a funkční je hydro/lanko :wink:

Autor:  fatal [ 27.5.08, 14:19 ]
Předmět příspěvku: 

CROWACK píše:
A jak jinak chceš u bubnovejch brzd řešit dvojitý ovládání hydraulicky?


Řešit to nechci, ale když už jsi to nakousl, tak jedině dvě prasata pod sebe.

Autor:  Miško [ 27.5.08, 17:20 ]
Předmět příspěvku: 

:lol: horlivá diskuze, podle mně je nejlepší mít vzadu 4pístky a kapalinovou ručku na 2 pístky, ale jen tak sem přemýšlel, zajímalo by mě jak je napojená ručka u jiných aut, který maj vzadu kotouče. Kapalinovou ručku přece nemají to by nemela žadnou životnost :?:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/