Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Nevrací se pedál brzdy
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11260
Stránka 1 z 1

Autor:  fux.dggn [ 2.6.08, 10:32 ]
Předmět příspěvku:  Nevrací se pedál brzdy

Zdravim, mam takový problém okolo pedálu. Děje se to pouze když nechám stát auto na sluníčku a hodně se rozpálí, nebo když jezdím dlouho popraze a je vedro. Prostě se mi nevrací pedál brzdy. Čím to je? Díky moc

Autor:  Viky [ 2.6.08, 10:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nevrací se pedál brzdy

fux.dggn píše:
Zdravim, mam takový problém okolo pedálu. Děje se to pouze když nechám stát auto na sluníčku a hodně se rozpálí, nebo když jezdím dlouho popraze a je vedro. Prostě se mi nevrací pedál brzdy. Čím to je? Díky moc

Asi je nasranej. :-)

Bude zarezlej mozna.

Autor:  fux.dggn [ 2.6.08, 10:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nevrací se pedál brzdy

Viky píše:
fux.dggn píše:
Zdravim, mam takový problém okolo pedálu. Děje se to pouze když nechám stát auto na sluníčku a hodně se rozpálí, nebo když jezdím dlouho popraze a je vedro. Prostě se mi nevrací pedál brzdy. Čím to je? Díky moc

Asi je nasranej. :-)

Bude zarezlej mozna.

Ale kdyby byl zarezlej, tak se to děje furt a ne jen když je děsný vedro.

Autor:  Jarda S. [ 2.6.08, 10:55 ]
Předmět příspěvku: 

kapalina je jak stará ?

Autor:  fux.dggn [ 2.6.08, 10:57 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
kapalina je jak stará ?

Dva roky

Autor:  mour [ 11.6.08, 20:51 ]
Předmět příspěvku: 

Taky mám stejný problém na Feldě. Mělo by to mít souvislost s podlakovým posilovačem kde se vlivem tepla přestane dovírat zpětná klapka.

Autor:  jarda š. [ 12.6.08, 10:42 ]
Předmět příspěvku: 

já bych řekl že to bude neco ve válci ,myslim hlavním brzdovym válci :?:

Autor:  spartra [ 12.6.08, 20:19 ]
Předmět příspěvku: 

ty jo, že by problém felicii, to samý přibrzdí se a zůstane zaseklo museí se přišlápmout podruhý a dobrý, je to nepravidelně

Autor:  OndraM [ 26.6.08, 22:26 ]
Předmět příspěvku: 

Mě se to taky děje a dost mě to se*e, ale třeba segra s tim jela vychvalovala mě co to tam nemam za vychytávku, že když zabrzdila v kopci a chtla se rozjet, že brzda zůstala zabržděná a sama vyskočila po sebemenším pohybu spojky. A takle to je. Vymyslate už někdo čim to je. Díkes :D

Autor:  dado [ 3.7.08, 11:51 ]
Předmět příspěvku: 

dělá to takový silikónový pouzdro na brzdovým pedálu. Musí se vyndat, trochu ho vzít šmirglem a namajznout, aby chodilo z lehoučka. Mně to taky blblo, zkoušel jsem vše možný vyměnit, ale nic nepomáhalo, až mi to poradil jeden borec a od tý doby mám klid.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/