| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nevrací se pedál brzdy https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11260 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | fux.dggn [ 2.6.08, 10:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Nevrací se pedál brzdy |
Zdravim, mam takový problém okolo pedálu. Děje se to pouze když nechám stát auto na sluníčku a hodně se rozpálí, nebo když jezdím dlouho popraze a je vedro. Prostě se mi nevrací pedál brzdy. Čím to je? Díky moc |
|
| Autor: | Viky [ 2.6.08, 10:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nevrací se pedál brzdy |
fux.dggn píše: Zdravim, mam takový problém okolo pedálu. Děje se to pouze když nechám stát auto na sluníčku a hodně se rozpálí, nebo když jezdím dlouho popraze a je vedro. Prostě se mi nevrací pedál brzdy. Čím to je? Díky moc Asi je nasranej. Bude zarezlej mozna. |
|
| Autor: | fux.dggn [ 2.6.08, 10:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nevrací se pedál brzdy |
Viky píše: fux.dggn píše: Zdravim, mam takový problém okolo pedálu. Děje se to pouze když nechám stát auto na sluníčku a hodně se rozpálí, nebo když jezdím dlouho popraze a je vedro. Prostě se mi nevrací pedál brzdy. Čím to je? Díky moc Asi je nasranej. Bude zarezlej mozna. Ale kdyby byl zarezlej, tak se to děje furt a ne jen když je děsný vedro. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 2.6.08, 10:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kapalina je jak stará ? |
|
| Autor: | fux.dggn [ 2.6.08, 10:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: kapalina je jak stará ? Dva roky |
|
| Autor: | mour [ 11.6.08, 20:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Taky mám stejný problém na Feldě. Mělo by to mít souvislost s podlakovým posilovačem kde se vlivem tepla přestane dovírat zpětná klapka. |
|
| Autor: | jarda š. [ 12.6.08, 10:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já bych řekl že to bude neco ve válci ,myslim hlavním brzdovym válci |
|
| Autor: | spartra [ 12.6.08, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ty jo, že by problém felicii, to samý přibrzdí se a zůstane zaseklo museí se přišlápmout podruhý a dobrý, je to nepravidelně |
|
| Autor: | OndraM [ 26.6.08, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mě se to taky děje a dost mě to se*e, ale třeba segra s tim jela vychvalovala mě co to tam nemam za vychytávku, že když zabrzdila v kopci a chtla se rozjet, že brzda zůstala zabržděná a sama vyskočila po sebemenším pohybu spojky. A takle to je. Vymyslate už někdo čim to je. Díkes |
|
| Autor: | dado [ 3.7.08, 11:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dělá to takový silikónový pouzdro na brzdovým pedálu. Musí se vyndat, trochu ho vzít šmirglem a namajznout, aby chodilo z lehoučka. Mně to taky blblo, zkoušel jsem vše možný vyměnit, ale nic nepomáhalo, až mi to poradil jeden borec a od tý doby mám klid. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|