| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Kotucova zadna naprava https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11285 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Jonny [ 3.6.08, 20:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Kotucova zadna naprava |
Zdarec Skodofkari EDIT : tak a teraz tie šutre |
|
| Autor: | deekay [ 3.6.08, 20:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kotucova zadna naprava |
Jonny píše: Zdarec Skodofkari EDIT : tak a teraz tie šutre kotuce dozadu su zbytocne a nebezpecne pretoze zmenis pomer prednych brzd a zadnych, a budes sa furt krutit dalej ked sa pozres aj nove "moderne" auta maju stale vzadu bubny zalezi to od hmotnosti a vykonu auta, golf 4 ma vzdau bubny, golf 4 combi ma vzadu kotuce nevymyslaj edit: znamy ma na zavodnom favorite vzadu kotuce a keby nemal regulator brzd neda sa s tym jazdit, zadok musi mat tak na stvrtine ucinnosti |
|
| Autor: | Matthes [ 3.6.08, 20:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To bys musel dat dopredu 6 pisty aby to brzdilo spravne ... furt este urcite nemas auto v cajku a vymeslis blbosti |
|
| Autor: | Jonny [ 3.6.08, 20:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kotucova zadna naprava |
deekay píše: kotuce dozadu su zbytocne a nebezpecne pretoze zmenis pomer prednych brzd a zadnych, a budes sa furt krutit dalej ked sa pozres aj nove "moderne" auta maju stale vzadu bubny zalezi to od hmotnosti a vykonu auta, golf 4 ma vzdau bubny, golf 4 combi ma vzadu kotuce nevymyslaj edit: znamy ma na zavodnom favorite vzadu kotuce a keby nemal regulator brzd neda sa s tym jazdit, zadok musi mat tak na stvrtine ucinnosti |
|
| Autor: | MATTESS [ 3.6.08, 20:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nemusíš mít vpředu 6ti píst. Plně vyhovuje větší 4 píst |
|
| Autor: | Jonny [ 3.6.08, 20:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: To bys musel dat dopredu 6 pisty aby to brzdilo spravne ... furt este urcite nemas auto v cajku a vymeslis blbosti |
|
| Autor: | Jonny [ 3.6.08, 20:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
MATTESS píše: nemusíš mít vpředu 6ti píst. Plně vyhovuje větší 4 píst |
|
| Autor: | MATTESS [ 3.6.08, 21:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
třeba |
|
| Autor: | Jonny [ 3.6.08, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
MATTESS píše: třeba |
|
| Autor: | fatal [ 3.6.08, 21:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kotucova zadna naprava |
deekay píše: znamy ma na zavodnom favorite vzadu kotuce a keby nemal regulator brzd neda sa s tym jazdit, zadok musi mat tak na stvrtine ucinnosti Jenže Fávo má zadek lehký... |
|
| Autor: | Jonny [ 3.6.08, 21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
na TK dy som ich asi neukecal co ? a dalo by sa to zapisat do TP ? |
|
| Autor: | MATTESS [ 3.6.08, 21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jonny: do zadu bych volil takový třmen, který má mechanickou ručku (třeba okťa) |
|
| Autor: | MATTESS [ 3.6.08, 21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jonny píše: na TK dy som ich asi neukecal co ? a dalo by sa to zapisat do TP ? tak na to rovnou zapomeň - to je dost závažný zásah do konstrukce |
|
| Autor: | Jonny [ 3.6.08, 21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
MATTESS píše: Jonny: do zadu bych volil takový třmen, který má mechanickou ručku (třeba okťa) |
|
| Autor: | Jonny [ 3.6.08, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
MATTESS píše: Jonny píše: na TK dy som ich asi neukecal co ? a dalo by sa to zapisat do TP ? tak na to rovnou zapomeň - to je dost závažný zásah do konstrukce |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|