Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Kotucova zadna naprava
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11285
Stránka 1 z 3

Autor:  Jonny [ 3.6.08, 20:40 ]
Předmět příspěvku:  Kotucova zadna naprava

Zdarec Skodofkari :D zaujalo ma riesenie kotucovich brzd na zadnej naprave . Pride mi to take moderne 8) je to tu : http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=116 ale pisu ze : Celkově tato ruční kapalinová brzda je koncipována jako provozní a není ji tudiž možno provozovat dlouhodobě jako parkovací brzdu :| a navyse tam treba rezat a to by nedopadlo dobre pri mojej sikovnosti :roll: tak ma napadlo co tak pouzit strmene z auta na ktorom uz kotuce su od vyroby 8)
EDIT : tak a teraz tie šutre :oops:

Autor:  deekay [ 3.6.08, 20:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kotucova zadna naprava

Jonny píše:
Zdarec Skodofkari :D zaujalo ma riesenie kotucovich brzd na zadnej naprave . Pride mi to take moderne 8) je to tu : http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=116 ale pisu ze : Celkově tato ruční kapalinová brzda je koncipována jako provozní a není ji tudiž možno provozovat dlouhodobě jako parkovací brzdu :| a navyse tam treba rezat a to by nedopadlo dobre pri mojej sikovnosti :roll: tak ma napadlo co tak pouzit strmene z auta na ktorom uz kotuce su od vyroby 8)
EDIT : tak a teraz tie šutre :oops:

kotuce dozadu su zbytocne a nebezpecne pretoze zmenis pomer prednych brzd a zadnych, a budes sa furt krutit
dalej ked sa pozres aj nove "moderne" auta maju stale vzadu bubny
zalezi to od hmotnosti a vykonu auta, golf 4 ma vzdau bubny, golf 4 combi ma vzadu kotuce
nevymyslaj

edit: znamy ma na zavodnom favorite vzadu kotuce a keby nemal regulator brzd neda sa s tym jazdit, zadok musi mat tak na stvrtine ucinnosti

Autor:  Matthes [ 3.6.08, 20:52 ]
Předmět příspěvku: 

To bys musel dat dopredu 6 pisty aby to brzdilo spravne ... furt este urcite nemas auto v cajku a vymeslis blbosti :)

Autor:  Jonny [ 3.6.08, 20:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kotucova zadna naprava

deekay píše:
kotuce dozadu su zbytocne a nebezpecne pretoze zmenis pomer prednych brzd a zadnych, a budes sa furt krutit
dalej ked sa pozres aj nove "moderne" auta maju stale vzadu bubny
zalezi to od hmotnosti a vykonu auta, golf 4 ma vzdau bubny, golf 4 combi ma vzadu kotuce
nevymyslaj

edit: znamy ma na zavodnom favorite vzadu kotuce a keby nemal regulator brzd neda sa s tym jazdit, zadok musi mat tak na stvrtine ucinnosti
A s tym regulatorom brzd ?

Autor:  MATTESS [ 3.6.08, 20:55 ]
Předmět příspěvku: 

nemusíš mít vpředu 6ti píst. Plně vyhovuje větší 4 píst :wink: (vyzkoušeno a funguje to suprově)

Autor:  Jonny [ 3.6.08, 20:57 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
To bys musel dat dopredu 6 pisty aby to brzdilo spravne ... furt este urcite nemas auto v cajku a vymeslis blbosti :)
Aha , prve sutre :oops: auto nemam kde dat :cry: a doma to sotva zvladnem :roll: a okrem toho este nemam novy motor :evil:

Autor:  Jonny [ 3.6.08, 20:57 ]
Předmět příspěvku: 

MATTESS píše:
nemusíš mít vpředu 6ti píst. Plně vyhovuje větší 4 píst :wink: (vyzkoušeno a funguje to suprově)
vecsi ? z 1203 ?

Autor:  MATTESS [ 3.6.08, 21:03 ]
Předmět příspěvku: 

třeba :wink:

Autor:  Jonny [ 3.6.08, 21:08 ]
Předmět příspěvku: 

MATTESS píše:
třeba :wink:
no tak dajme tomu ze do predu dam z 1203ky a co do zadu ?

Autor:  fatal [ 3.6.08, 21:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kotucova zadna naprava

deekay píše:
znamy ma na zavodnom favorite vzadu kotuce a keby nemal regulator brzd neda sa s tym jazdit, zadok musi mat tak na stvrtine ucinnosti


Jenže Fávo má zadek lehký...

Autor:  Jonny [ 3.6.08, 21:34 ]
Předmět příspěvku: 

na TK dy som ich asi neukecal co ? a dalo by sa to zapisat do TP ?

Autor:  MATTESS [ 3.6.08, 21:37 ]
Předmět příspěvku: 

Jonny: do zadu bych volil takový třmen, který má mechanickou ručku (třeba okťa)

Autor:  MATTESS [ 3.6.08, 21:38 ]
Předmět příspěvku: 

Jonny píše:
na TK dy som ich asi neukecal co ? a dalo by sa to zapisat do TP ?

tak na to rovnou zapomeň - to je dost závažný zásah do konstrukce

Autor:  Jonny [ 3.6.08, 21:41 ]
Předmět příspěvku: 

MATTESS píše:
Jonny: do zadu bych volil takový třmen, který má mechanickou ručku (třeba okťa)
mohol by si mi zistit ktore to maju ? aby som to vedel objednat ked pride take daco na vrakec .... inac za namahu diky :wink:

Autor:  Jonny [ 3.6.08, 21:42 ]
Předmět příspěvku: 

MATTESS píše:
Jonny píše:
na TK dy som ich asi neukecal co ? a dalo by sa to zapisat do TP ?

tak na to rovnou zapomeň - to je dost závažný zásah do konstrukce
do riti z birokratmi !

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/