| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Jaké brzdy na Octávku? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11784 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | miomio [ 3.7.08, 13:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Jaké brzdy na Octávku? |
Zdravím, zkuste se please rozepsat, jaké značky (kotouče, destičky) byste doporučili. V blízkém horizontu budu muset asi vyměnit brzdy...jsem docela laik, takže uvítám každou radu. Kola mám 15". Díky moc. |
|
| Autor: | deekay [ 3.7.08, 14:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
overene znacky su napr. LUCAS TRW (na bezne jazdenie), BREMBO (su lepsie ale skor sa opotrebuju), FERODO, |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 3.7.08, 19:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jelikož jsou ND vesměs z číny tak je velmi těžkě si vybat pro pohodové jezdění jedou všechny pro letní závodění tu máme ověřené ATS a drak bosch, ověřeno taxikáři, TRW Lucas umí nemile překvapit a brembo jsem dnes házel do šrotu zas z feldy 12.2 mm skoro nové mají ty dvě tečky takže se nepletu miloš |
|
| Autor: | Vít [ 4.7.08, 09:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nech si tam dát ve škoda servisu originál, dají ti, co tam bylo doteď a nic nezkazíš |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 5.7.08, 09:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: nech si tam dát ve škoda servisu originál, dají ti, co tam bylo doteď a nic nezkazíš kde ty věci autorizovaný servis nakupuje i tam kde já, akorát si narazí 100% a to je ten správný orginál pořádně zaplacený aušus ne vždy samozřejmě miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|