Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Jaké brzdy na Octávku?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11784
Stránka 1 z 1

Autor:  miomio [ 3.7.08, 13:36 ]
Předmět příspěvku:  Jaké brzdy na Octávku?

Zdravím,

zkuste se please rozepsat, jaké značky (kotouče, destičky) byste doporučili. V blízkém horizontu budu muset asi vyměnit brzdy...jsem docela laik, takže uvítám každou radu.
Kola mám 15". Díky moc.

Autor:  deekay [ 3.7.08, 14:32 ]
Předmět příspěvku: 

overene znacky su napr. LUCAS TRW (na bezne jazdenie), BREMBO (su lepsie ale skor sa opotrebuju), FERODO,

Autor:  slovacek.milos [ 3.7.08, 19:49 ]
Předmět příspěvku: 

jelikož jsou ND vesměs z číny tak je velmi těžkě si vybat pro pohodové jezdění jedou všechny pro letní závodění tu máme ověřené ATS a drak bosch, ověřeno taxikáři, TRW Lucas umí nemile překvapit a brembo jsem dnes házel do šrotu zas z feldy 12.2 mm skoro nové mají ty dvě tečky takže se nepletu miloš

Autor:  Vít [ 4.7.08, 09:44 ]
Předmět příspěvku: 

nech si tam dát ve škoda servisu originál, dají ti, co tam bylo doteď a nic nezkazíš

Autor:  slovacek.milos [ 5.7.08, 09:48 ]
Předmět příspěvku: 

Vít píše:
nech si tam dát ve škoda servisu originál, dají ti, co tam bylo doteď a nic nezkazíš



kde ty věci autorizovaný servis nakupuje i tam kde já, akorát si narazí 100% a to je ten správný orginál pořádně zaplacený aušus ne vždy samozřejmě miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/