| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nebrzdí https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11809 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | jacobsz1 [ 4.7.08, 18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | nebrzdí |
zdarec, mám takovej problém ohledně brz.Když držím déle brzdu (např. z kopce) tak mi pedál sjiždí níž a níž,tuhle sem potřeboval dobrzdit na červenou a skoro sem vjel až do křižovatky jak byl pedál dole,když párkrát našlapu tak brzdí... potřebuju to nějak vyřešit nebo se v tom někde vysypu.. nevíte jak na to?? |
|
| Autor: | Matthes [ 4.7.08, 18:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ubyva brzdovka? Asi by to chtelo novy THV ... |
|
| Autor: | jacobsz1 [ 4.7.08, 18:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
brzdovky je tam právě furt stejně |
|
| Autor: | Matthes [ 4.7.08, 18:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A THV je jak stary? Jakou ma barvu? Vymenil bych ho ... pokud je cerny nebo stribrny, stacilo by mozna gumicky |
|
| Autor: | jacobsz1 [ 4.7.08, 21:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: A THV je jak stary? Jakou ma barvu? Vymenil bych ho ... pokud je cerny nebo stribrny, stacilo by mozna gumicky THV?? teda teď si mě dostal... |
|
| Autor: | Matthes [ 4.7.08, 21:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jacobsz1 píše: Matthes píše: A THV je jak stary? Jakou ma barvu? Vymenil bych ho ... pokud je cerny nebo stribrny, stacilo by mozna gumicky THV?? teda teď si mě dostal... Tandemovy Hlavni Valec, proste ten do keryho stouchas brzdovym pedalem, je v kufru |
|
| Autor: | Jarda S. [ 4.7.08, 21:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
matthes myslí asi HVB neboli hlavní brzdový válec |
|
| Autor: | Carlos [ 4.7.08, 21:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: matthes myslí asi HVB neboli hlavní brzdový válec HBV |
|
| Autor: | Matthes [ 4.7.08, 21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
My znali rikame THV, dulezita vec, jakou ma barvu? Musi se oddeklovat ten cerny plast v kufru aby to bylo videt |
|
| Autor: | Jarda S. [ 4.7.08, 21:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: My znali rikame THV, dulezita vec, jakou ma barvu? Musi se oddeklovat ten cerny plast v kufru aby to bylo videt a co znamená ta zkratka ? |
|
| Autor: | Matthes [ 4.7.08, 22:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: a co znamená ta zkratka ? Si koleckem vyjed trochu vejs, kde jsem to napsal ... |
|
| Autor: | jacobsz1 [ 4.7.08, 22:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no nwm jeto takový červený, jestli myslíš tu trubku pod tím deklem |
|
| Autor: | Matthes [ 4.7.08, 22:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Cervenej hodit obloukem do popelnice a koupit stribrny. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 4.7.08, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vyndej rozeber zkoukni jestli neni vyžranej a popřípadně kup gumičky nebo novej |
|
| Autor: | jacobsz1 [ 4.7.08, 22:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Cervenej hodit obloukem do popelnice a koupit stribrny. až tak? nešlo by to pospravit doma na koleně?? |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|