Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

nebrzdí
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11809
Stránka 1 z 3

Autor:  jacobsz1 [ 4.7.08, 18:36 ]
Předmět příspěvku:  nebrzdí

zdarec,
mám takovej problém ohledně brz.Když držím déle brzdu (např. z kopce) tak mi pedál sjiždí níž a níž,tuhle sem potřeboval dobrzdit na červenou a skoro sem vjel až do křižovatky jak byl pedál dole,když párkrát našlapu tak brzdí... potřebuju to nějak vyřešit nebo se v tom někde vysypu.. nevíte jak na to?? :cry:

Autor:  Matthes [ 4.7.08, 18:42 ]
Předmět příspěvku: 

Ubyva brzdovka? Asi by to chtelo novy THV ...

Autor:  jacobsz1 [ 4.7.08, 18:43 ]
Předmět příspěvku: 

brzdovky je tam právě furt stejně

Autor:  Matthes [ 4.7.08, 18:53 ]
Předmět příspěvku: 

A THV je jak stary? Jakou ma barvu? Vymenil bych ho ... pokud je cerny nebo stribrny, stacilo by mozna gumicky :)

Autor:  jacobsz1 [ 4.7.08, 21:27 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
A THV je jak stary? Jakou ma barvu? Vymenil bych ho ... pokud je cerny nebo stribrny, stacilo by mozna gumicky :)


THV?? teda teď si mě dostal... :oops:

Autor:  Matthes [ 4.7.08, 21:28 ]
Předmět příspěvku: 

jacobsz1 píše:
Matthes píše:
A THV je jak stary? Jakou ma barvu? Vymenil bych ho ... pokud je cerny nebo stribrny, stacilo by mozna gumicky :)


THV?? teda teď si mě dostal... :oops:


Tandemovy Hlavni Valec, proste ten do keryho stouchas brzdovym pedalem, je v kufru :)

Autor:  Jarda S. [ 4.7.08, 21:29 ]
Předmět příspěvku: 

matthes myslí asi HVB neboli hlavní brzdový válec :wink: je ko 8)

Autor:  Carlos [ 4.7.08, 21:40 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
matthes myslí asi HVB neboli hlavní brzdový válec :wink: je ko 8)


HBV :wink:

Autor:  Matthes [ 4.7.08, 21:41 ]
Předmět příspěvku: 

My znali rikame THV, dulezita vec, jakou ma barvu? Musi se oddeklovat ten cerny plast v kufru aby to bylo videt :)

Autor:  Jarda S. [ 4.7.08, 21:53 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
My znali rikame THV, dulezita vec, jakou ma barvu? Musi se oddeklovat ten cerny plast v kufru aby to bylo videt :)


a co znamená ta zkratka ? :lol:

Autor:  Matthes [ 4.7.08, 22:35 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
a co znamená ta zkratka ? :lol:


Si koleckem vyjed trochu vejs, kde jsem to napsal ...

Autor:  jacobsz1 [ 4.7.08, 22:40 ]
Předmět příspěvku: 

no nwm jeto takový červený, jestli myslíš tu trubku pod tím deklem :wink: odvzdušňoval sem brzdy nedánvo... asi bych měl ten kkt vyměnit a bude od toho chvíli pokoj....stejně za rok pude asi do kytek,končí tomu tech. i bomba... hlavně aby mě to tý doby dovezlo kua...řízení je OK. :lol:

Autor:  Matthes [ 4.7.08, 22:45 ]
Předmět příspěvku: 

Cervenej hodit obloukem do popelnice a koupit stribrny.

Autor:  Jarda S. [ 4.7.08, 22:57 ]
Předmět příspěvku: 

vyndej rozeber zkoukni jestli neni vyžranej a popřípadně kup gumičky nebo novej :wink:

Autor:  jacobsz1 [ 4.7.08, 22:58 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Cervenej hodit obloukem do popelnice a koupit stribrny.


až tak? nešlo by to pospravit doma na koleně?? :lol:

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/