| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Komplet? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11820 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Majlanky [ 5.7.08, 17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Komplet? |
Nazdar repasuju zadni napravu na Rapidu tzn. vlecku. Mam ted zadni sikmy ramena s loziskama, poloosou, nasazenej talir a kryt loziska s guferem a ted. Nemam vubec nic z brzd. Da se jeste vsechno koupit? |
|
| Autor: | Matthes [ 5.7.08, 18:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo. |
|
| Autor: | Majlanky [ 5.7.08, 18:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Jo. |
|
| Autor: | Carlos [ 5.7.08, 19:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
řeknu to takhle, na auto kekely maj pakny za 300 a i za 800, stejně tak i prasátka od málo do hodně, tak si vyber no, kvalita za víc, nebo dočasně za míň. |
|
| Autor: | ondra120 [ 5.7.08, 20:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Carlos píše: řeknu to takhle, na auto kekely maj pakny za 300 a i za 800, stejně tak i prasátka od málo do hodně, tak si vyber no, kvalita za víc, nebo dočasně za míň. Právě problém je v tom,že dneska už ani ta cena ti neřekne jestli jedíl kvalitní nebo je to předražený šmejd Příklad: třeba ty prokleté červené brzdové válce (HBV či jak tu někdo říkal THV:) ) maj u nás drahší než ty relativně ucházející černé či stříbrné. S náhradníma dílama na staré auta je to prostě v pr.... .Ale buďme rádi že aspoň něco je. |
|
| Autor: | Carlos [ 5.7.08, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
NO tak je to lepší než drátem do oka to jo, ale s tou cenou máš bohužel pravdu .... |
|
| Autor: | Matthes [ 5.7.08, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Majlanky píše: :lol: Ted si me pobavil. No a je to kvalita nebo si mam dat na neco pozor? Jasna otazka - jasna odpoved No se zadnima prasatkama problem nevidim. S THV taky ne. Zbytek sou obyc dily to se snad neda podelat ... |
|
| Autor: | Carlos [ 5.7.08, 22:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: ....... to se snad neda podelat ... Slovy mojeho dědy: "Dneska jde všecko." |
|
| Autor: | Majlanky [ 6.7.08, 10:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No a jeste par dotazu... Ten talir jde z vlecnyho ramene sundat? Pokud ano mate nekdo obrazek sundanyho talire? A kolik ma mit vnitrni prumer brzdovej buben? Dik |
|
| Autor: | Matthes [ 6.7.08, 10:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo. Nemam. 230mm. |
|
| Autor: | Majlanky [ 6.7.08, 11:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Jo. Nemam. 230mm. |
|
| Autor: | Matthes [ 6.7.08, 11:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Strucne rychle jasne. TN.cz |
|
| Autor: | Majlanky [ 6.7.08, 11:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak snad posledni otazka |
|
| Autor: | Matthes [ 6.7.08, 11:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tusim ze 232mm? Ty nemas zadnou literaturu doma |
|
| Autor: | Majlanky [ 6.7.08, 12:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Tusim ze 232mm? Ty nemas zadnou literaturu doma No mam doma 4 knizky Andrta nevyjimaje a uz jsem to tam nasel... Nebijte me |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|