Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Komplet?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11820
Stránka 1 z 2

Autor:  Majlanky [ 5.7.08, 17:46 ]
Předmět příspěvku:  Komplet?

Nazdar repasuju zadni napravu na Rapidu tzn. vlecku. Mam ted zadni sikmy ramena s loziskama, poloosou, nasazenej talir a kryt loziska s guferem a ted. Nemam vubec nic z brzd. Da se jeste vsechno koupit?

Autor:  Matthes [ 5.7.08, 18:49 ]
Předmět příspěvku: 

Jo.

Autor:  Majlanky [ 5.7.08, 18:55 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Jo.


:lol: Ted si me pobavil. No a je to kvalita nebo si mam dat na neco pozor?

Autor:  Carlos [ 5.7.08, 19:02 ]
Předmět příspěvku: 

řeknu to takhle, na auto kekely maj pakny za 300 a i za 800, stejně tak i prasátka od málo do hodně, tak si vyber no, kvalita za víc, nebo dočasně za míň. :wink: :?

Autor:  ondra120 [ 5.7.08, 20:13 ]
Předmět příspěvku: 

Carlos píše:
řeknu to takhle, na auto kekely maj pakny za 300 a i za 800, stejně tak i prasátka od málo do hodně, tak si vyber no, kvalita za víc, nebo dočasně za míň. :wink: :?


Právě problém je v tom,že dneska už ani ta cena ti neřekne jestli jedíl kvalitní nebo je to předražený šmejd :(
Příklad: třeba ty prokleté červené brzdové válce (HBV či jak tu někdo říkal THV:) ) maj u nás drahší než ty relativně ucházející černé či stříbrné. S náhradníma dílama na staré auta je to prostě v pr.... .Ale buďme rádi že aspoň něco je.

Autor:  Carlos [ 5.7.08, 20:23 ]
Předmět příspěvku: 

NO tak je to lepší než drátem do oka to jo, ale s tou cenou máš bohužel pravdu .... :cry:

Autor:  Matthes [ 5.7.08, 20:32 ]
Předmět příspěvku: 

Majlanky píše:
:lol: Ted si me pobavil. No a je to kvalita nebo si mam dat na neco pozor?


Jasna otazka - jasna odpoved :lol:

No se zadnima prasatkama problem nevidim. S THV taky ne. Zbytek sou obyc dily to se snad neda podelat ... :)

Autor:  Carlos [ 5.7.08, 22:55 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
....... to se snad neda podelat ... :)


Slovy mojeho dědy: "Dneska jde všecko." :D Ale je to tak, sť už ve špatném či v dobrém.

Autor:  Majlanky [ 6.7.08, 10:33 ]
Předmět příspěvku: 

No a jeste par dotazu... Ten talir jde z vlecnyho ramene sundat? Pokud ano mate nekdo obrazek sundanyho talire? A kolik ma mit vnitrni prumer brzdovej buben?

Dik

Autor:  Matthes [ 6.7.08, 10:36 ]
Předmět příspěvku: 

Jo. Nemam. 230mm.

Autor:  Majlanky [ 6.7.08, 11:28 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Jo. Nemam. 230mm.


:lol:

Autor:  Matthes [ 6.7.08, 11:52 ]
Předmět příspěvku: 

Strucne rychle jasne. TN.cz

Autor:  Majlanky [ 6.7.08, 11:52 ]
Předmět příspěvku: 

Tak snad posledni otazka :-) Kdy vymenit brzdkovej buben(myslim v mm vnitrniho prumeru)?

Autor:  Matthes [ 6.7.08, 11:57 ]
Předmět příspěvku: 

Tusim ze 232mm? Ty nemas zadnou literaturu doma :shock:

Autor:  Majlanky [ 6.7.08, 12:01 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Tusim ze 232mm? Ty nemas zadnou literaturu doma :shock:


No mam doma 4 knizky Andrta nevyjimaje a uz jsem to tam nasel... Nebijte me :lol:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/