Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Bubny a čelisti Favorit do 12-92
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11936
Stránka 1 z 1

Autor:  Nepér [ 14.7.08, 09:10 ]
Předmět příspěvku:  Bubny a čelisti Favorit do 12-92

Takže, páč to vrže a nějak moc nebrzdí a jeden je sjetej a tak vůbec... Zakoupil jsem nový bubny a pakny, válečky jsem dával nový loni.
Ještě mám v plánu vyměnit zadní ložiska.
Zajímá mě, jestli je kromě bubnů, čelistí a ložisek třeba vyměnit něco dalšího, tuším, že je tam nějaký gufero pod ložiskem a nějaký průžinky a takový voloviny okolo čelistí, které mají tendenci se rozprsknout...

Autor:  michalkatka [ 14.7.08, 11:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Bubny a čelisti Favorit do 12-92

Nepér píše:
Takže, páč to vrže a nějak moc nebrzdí a jeden je sjetej a tak vůbec... Zakoupil jsem nový bubny a pakny, válečky jsem dával nový loni.
Ještě mám v plánu vyměnit zadní ložiska.
Zajímá mě, jestli je kromě bubnů, čelistí a ložisek třeba vyměnit něco dalšího, tuším, že je tam nějaký gufero pod ložiskem a nějaký průžinky a takový voloviny okolo čelistí, které mají tendenci se rozprsknout...


už som ti písal také pružinky s kolíkom a klobúčikom, to je najlepšie dať nové... :roll:

Autor:  michalkatka [ 14.7.08, 11:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Bubny a čelisti Favorit do 12-92

alebo toto všetko:
Obrázek
Obrázek

Autor:  Nepér [ 14.7.08, 12:17 ]
Předmět příspěvku: 

Myslíš 3 a 4? Nebo 12 a 13?

Autor:  michalkatka [ 14.7.08, 12:21 ]
Předmět příspěvku: 

Nepér píše:
Myslíš 3 a 4? Nebo 12 a 13?


nepamätám si ako je to na starom Fave, ale zrejme všetky...

Autor:  Nepér [ 14.7.08, 12:23 ]
Předmět příspěvku: 

Tohle a do toho ty pružinky...
http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... 1e79fd6fe2

http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... 670bd7499b

..ehm, komplet sada :) http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... ed59a60345

No, asi tam dám všechny ty pružinky, je to pár korun.

Autor:  michalkatka [ 14.7.08, 12:28 ]
Předmět příspěvku: 

jo, ten plech od zadu prestrčíš cez štít a obloženie a zaistíš do tej štrbiny tou strunkou...

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/