| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Bubny a čelisti Favorit do 12-92 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=11936 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Nepér [ 14.7.08, 09:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Bubny a čelisti Favorit do 12-92 |
Takže, páč to vrže a nějak moc nebrzdí a jeden je sjetej a tak vůbec... Zakoupil jsem nový bubny a pakny, válečky jsem dával nový loni. Ještě mám v plánu vyměnit zadní ložiska. Zajímá mě, jestli je kromě bubnů, čelistí a ložisek třeba vyměnit něco dalšího, tuším, že je tam nějaký gufero pod ložiskem a nějaký průžinky a takový voloviny okolo čelistí, které mají tendenci se rozprsknout... |
|
| Autor: | michalkatka [ 14.7.08, 11:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bubny a čelisti Favorit do 12-92 |
Nepér píše: Takže, páč to vrže a nějak moc nebrzdí a jeden je sjetej a tak vůbec... Zakoupil jsem nový bubny a pakny, válečky jsem dával nový loni. Ještě mám v plánu vyměnit zadní ložiska. Zajímá mě, jestli je kromě bubnů, čelistí a ložisek třeba vyměnit něco dalšího, tuším, že je tam nějaký gufero pod ložiskem a nějaký průžinky a takový voloviny okolo čelistí, které mají tendenci se rozprsknout... už som ti písal také pružinky s kolíkom a klobúčikom, to je najlepšie dať nové... |
|
| Autor: | michalkatka [ 14.7.08, 11:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Bubny a čelisti Favorit do 12-92 |
alebo toto všetko:
|
|
| Autor: | Nepér [ 14.7.08, 12:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslíš 3 a 4? Nebo 12 a 13? |
|
| Autor: | michalkatka [ 14.7.08, 12:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: Myslíš 3 a 4? Nebo 12 a 13? nepamätám si ako je to na starom Fave, ale zrejme všetky... |
|
| Autor: | Nepér [ 14.7.08, 12:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tohle a do toho ty pružinky... http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... 1e79fd6fe2 http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... 670bd7499b ..ehm, komplet sada No, asi tam dám všechny ty pružinky, je to pár korun. |
|
| Autor: | michalkatka [ 14.7.08, 12:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo, ten plech od zadu prestrčíš cez štít a obloženie a zaistíš do tej štrbiny tou strunkou... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|