Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

vymen a brzdovych dosticiek skoda favorit
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=12197
Stránka 1 z 1

Autor:  congy [ 29.7.08, 13:56 ]
Předmět příspěvku:  vymen a brzdovych dosticiek skoda favorit

Ahojte potreboval by som vymenit brzdove dosticky n askode vaforit a neviem ako na to nedal by mi dakto instruktas?

Autor:  Nepér [ 29.7.08, 16:29 ]
Předmět příspěvku: 

Povolíš jeden vodící čep, vykloníš brzdič, s destičkami by měl být nový šroub s tmelem, utáhneš čep tím šroubem.

Autor:  congy [ 29.7.08, 17:40 ]
Předmět příspěvku: 

OKi uz som to spravil a celkom to brzdi este treba pojazdit asik par KM?

Autor:  slovacek.milos [ 29.7.08, 18:37 ]
Předmět příspěvku: 

Nepér píše:
Povolíš jeden vodící čep, vykloníš brzdič, s destičkami by měl být nový šroub s tmelem, utáhneš čep tím šroubem.


dělej oba dva, tak nejlépe zjistíš zda jsou vodítka průchozí a pak mrkni pod prachovku jak je píst rezavý po zatlačení bude KO gumička miloš

Autor:  congy [ 29.7.08, 19:07 ]
Předmět příspěvku: 

Uz som spravil gumicky boli ok aj piest. len mam teraz pocit ze je tvrdsi pedal brzdy . moze byt?

Autor:  congy [ 29.7.08, 20:05 ]
Předmět příspěvku: 

??????

Autor:  Nepér [ 29.7.08, 20:32 ]
Předmět příspěvku: 

Je to jen pocit?

Autor:  congy [ 29.7.08, 21:01 ]
Předmět příspěvku: 

heh no fajn

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/