| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vymen a brzdovych dosticiek skoda favorit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=12197 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | congy [ 29.7.08, 13:56 ] |
| Předmět příspěvku: | vymen a brzdovych dosticiek skoda favorit |
Ahojte potreboval by som vymenit brzdove dosticky n askode vaforit a neviem ako na to nedal by mi dakto instruktas? |
|
| Autor: | Nepér [ 29.7.08, 16:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Povolíš jeden vodící čep, vykloníš brzdič, s destičkami by měl být nový šroub s tmelem, utáhneš čep tím šroubem. |
|
| Autor: | congy [ 29.7.08, 17:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
OKi uz som to spravil a celkom to brzdi este treba pojazdit asik par KM? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.7.08, 18:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: Povolíš jeden vodící čep, vykloníš brzdič, s destičkami by měl být nový šroub s tmelem, utáhneš čep tím šroubem. dělej oba dva, tak nejlépe zjistíš zda jsou vodítka průchozí a pak mrkni pod prachovku jak je píst rezavý po zatlačení bude KO gumička miloš |
|
| Autor: | congy [ 29.7.08, 19:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Uz som spravil gumicky boli ok aj piest. len mam teraz pocit ze je tvrdsi pedal brzdy . moze byt? |
|
| Autor: | congy [ 29.7.08, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
?????? |
|
| Autor: | Nepér [ 29.7.08, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to jen pocit? |
|
| Autor: | congy [ 29.7.08, 21:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
heh no fajn |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|