| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| desticky felicia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=15773 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | ire [ 25.2.09, 09:03 ] |
| Předmět příspěvku: | desticky felicia |
Dobry den, koupil jsem brzdove destice na felicii od nejakeho neznameho vyrobce a 2 desky disponuji asi nejakymi senzory a 3-dratovym konektorem, nevite nekdo jak by bylo mozne toto zapojit a jake senzory v te desticce jsou? diky |
|
| Autor: | NOVON [ 25.2.09, 12:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To co popisuješ jsou senzory opotřebení brzd destiček.Prostě když se deska opotřebí na min. tloušťku,tak se plíšek,který je v te desce ukostří a na palubce se rožne kontrolka,která upozorňuje na sjeté desky a jejich výměnu..Tohle mají jen některé výbavy Felicii,tak že pokud to tam nemáš už teď,tak drátky ucvakni a desky namontuj.. |
|
| Autor: | ire [ 25.2.09, 14:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Me hlavne udivuje, ze jsou tam draty 3, nemuze tam byti i senzor teploty? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.2.09, 16:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
drátek je jeden ale konektor je tam pro tři |
|
| Autor: | mravenecek [ 28.2.09, 15:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jen maly dotaz mimo toto tema /abych zbytecne nezakladal novy topik/. Kolik stoji vymena brzdvych desticek na Felicii 1.6 benzin. Priblizne...diky... |
|
| Autor: | Jura [ 28.2.09, 17:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Výměna destiček bych tak odhadoval 200Kč? Je to jen sundat kolo...narvat mezi desku a třmen šroubovák a zatlačit píst dozadu povolit dva šroubky a sundat třmen vyndat deskya dat nové zase nandat třmen a dva šrouby a nasadit kolo... Záležitost na půl hodinky. Ovšem může nastat zádrhel třeba když už je máš úplně sjetý a píst moc vylezlej, tak že se nechce píst zatlačit a musí se to repasovat... |
|
| Autor: | mravenecek [ 28.2.09, 18:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jura píše: Výměna destiček bych tak odhadoval 200Kč? Je to jen sundat kolo...narvat mezi desku a třmen šroubovák a zatlačit píst dozadu povolit dva šroubky a sundat třmen vyndat deskya dat nové zase nandat třmen a dva šrouby a nasadit kolo... Záležitost na půl hodinky. Ovšem může nastat zádrhel třeba když už je máš úplně sjetý a píst moc vylezlej, tak že se nechce píst zatlačit a musí se to repasovat... Diky...desticky vyjdou na kolik a je rozdil ve znacce desticek? |
|
| Autor: | congy [ 28.2.09, 18:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
podla druhu od 350- 600 skk tak si to prepocitaj mna stali ferodo necelich 400 skk podotykam na favorit. ale to by nemal byt moc bvelky rozdiel a dosticky by som volil vyrobcu takeho akeho mas vyrobcu kotuca. Mne sa napriklad stalo ze som mal ferodo platnicky a kotuce ani neviem a teraz mam po 4 mesiacoch pokrivene kotuce, tak tam teraz davam ferodo kotuce a platnicky |
|
| Autor: | trady [ 28.2.09, 18:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ferodo je kvalitni znacka za slusne ceny |
|
| Autor: | Šemik [ 28.2.09, 18:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ferodo je moc tvrde |
|
| Autor: | congy [ 28.2.09, 19:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj ale v kombinacii s kotucmy rovnakej znacky by to mal byt ok namontujem a o pol roka dam vediet ak sa toho dozijem mehehe:) |
|
| Autor: | Jarda S. [ 28.2.09, 19:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Ferodo je moc tvrde tak tak desky spíš ATE |
|
| Autor: | NOVON [ 28.2.09, 23:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
trady píše: ferodo je kvalitni znacka za slusne ceny Jj máš recht.Pokud můžu tak davam FERODO.. Mimochodem už jsem parkrát zahlíd tvoji'puzzle káru''. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 28.2.09, 23:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ferodo je tvrdý...žere to kotouče a ferodo má kotouče jako každej jinej, takže to bude ubejvat stejně...a vrtaný rádi praskaj, protože kdo si to koupí, tak nejezdí seriově a nevydržej takovej nápor a na normální ježdění sou zase moc drahý |
|
| Autor: | Matthes [ 28.2.09, 23:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No vrtany seriovy kotouce sou pekna kktina |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|