Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

desticky felicia
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=15773
Stránka 1 z 2

Autor:  ire [ 25.2.09, 09:03 ]
Předmět příspěvku:  desticky felicia

Dobry den,

koupil jsem brzdove destice na felicii od nejakeho neznameho vyrobce a 2 desky disponuji asi nejakymi senzory a 3-dratovym konektorem, nevite nekdo jak by bylo mozne toto zapojit a jake senzory v te desticce jsou?


diky

Autor:  NOVON [ 25.2.09, 12:22 ]
Předmět příspěvku: 

To co popisuješ jsou senzory opotřebení brzd destiček.Prostě když se deska opotřebí na min. tloušťku,tak se plíšek,který je v te desce ukostří a na palubce se rožne kontrolka,která upozorňuje na sjeté desky a jejich výměnu..Tohle mají jen některé výbavy Felicii,tak že pokud to tam nemáš už teď,tak drátky ucvakni a desky namontuj..;-)

Autor:  ire [ 25.2.09, 14:04 ]
Předmět příspěvku: 

Me hlavne udivuje, ze jsou tam draty 3, nemuze tam byti i senzor teploty?

Autor:  Jarda S. [ 25.2.09, 16:23 ]
Předmět příspěvku: 

drátek je jeden ale konektor je tam pro tři :wink:

Autor:  mravenecek [ 28.2.09, 15:40 ]
Předmět příspěvku: 

Jen maly dotaz mimo toto tema /abych zbytecne nezakladal novy topik/.
Kolik stoji vymena brzdvych desticek na Felicii 1.6 benzin. Priblizne...diky...

Autor:  Jura [ 28.2.09, 17:21 ]
Předmět příspěvku: 

Výměna destiček bych tak odhadoval 200Kč? Je to jen sundat kolo...narvat mezi desku a třmen šroubovák a zatlačit píst dozadu povolit dva šroubky a sundat třmen vyndat deskya dat nové zase nandat třmen a dva šrouby a nasadit kolo... Záležitost na půl hodinky. Ovšem může nastat zádrhel třeba když už je máš úplně sjetý a píst moc vylezlej, tak že se nechce píst zatlačit a musí se to repasovat...

Autor:  mravenecek [ 28.2.09, 18:33 ]
Předmět příspěvku: 

Jura píše:
Výměna destiček bych tak odhadoval 200Kč? Je to jen sundat kolo...narvat mezi desku a třmen šroubovák a zatlačit píst dozadu povolit dva šroubky a sundat třmen vyndat deskya dat nové zase nandat třmen a dva šrouby a nasadit kolo... Záležitost na půl hodinky. Ovšem může nastat zádrhel třeba když už je máš úplně sjetý a píst moc vylezlej, tak že se nechce píst zatlačit a musí se to repasovat...


Diky...desticky vyjdou na kolik a je rozdil ve znacce desticek?

Autor:  congy [ 28.2.09, 18:42 ]
Předmět příspěvku: 

podla druhu od 350- 600 skk tak si to prepocitaj mna stali ferodo necelich 400 skk podotykam na favorit. ale to by nemal byt moc bvelky rozdiel a dosticky by som volil vyrobcu takeho akeho mas vyrobcu kotuca. Mne sa napriklad stalo ze som mal ferodo platnicky a kotuce ani neviem a teraz mam po 4 mesiacoch pokrivene kotuce, tak tam teraz davam ferodo kotuce a platnicky :)

Autor:  trady [ 28.2.09, 18:59 ]
Předmět příspěvku: 

ferodo je kvalitni znacka za slusne ceny

Autor:  Šemik [ 28.2.09, 18:59 ]
Předmět příspěvku: 

Ferodo je moc tvrde :?

Autor:  congy [ 28.2.09, 19:00 ]
Předmět příspěvku: 

jj ale v kombinacii s kotucmy rovnakej znacky by to mal byt ok namontujem a o pol roka dam vediet ak sa toho dozijem mehehe:)

Autor:  Jarda S. [ 28.2.09, 19:30 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
Ferodo je moc tvrde :?


tak tak desky spíš ATE :wink:

Autor:  NOVON [ 28.2.09, 23:16 ]
Předmět příspěvku: 

trady píše:
ferodo je kvalitni znacka za slusne ceny

Jj máš recht.Pokud můžu tak davam FERODO..
Mimochodem už jsem parkrát zahlíd tvoji'puzzle káru''.;-)

Autor:  Ondras83 [ 28.2.09, 23:52 ]
Předmět příspěvku: 

ferodo je tvrdý...žere to kotouče a ferodo má kotouče jako každej jinej, takže to bude ubejvat stejně...a vrtaný rádi praskaj, protože kdo si to koupí, tak nejezdí seriově a nevydržej takovej nápor a na normální ježdění sou zase moc drahý :roll:

Autor:  Matthes [ 28.2.09, 23:56 ]
Předmět příspěvku: 

No vrtany seriovy kotouce sou pekna kktina :)

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/