| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Zadné brzdy Favorit - help! https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=15870 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | slavik74 [ 2.3.09, 19:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Zadné brzdy Favorit - help! |
Zdravím všetkych a prosím o radu. Už pri miernom pribrzdení mi zablokuje jedno zadne koleso. Vymenil som tzv. "omedzovací" ventil na hlavnom brzdovom válci. Nový aj starý ventil som rozobral, žiadnu závadu som však v starom ventile nezistil. (pružina aj O-kružky podla mňa OK) Má s tym niekto skusenosť? |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.3.09, 21:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Zadné brzdy Favorit - help! |
slavik74 píše: Zdravím všetkych a prosím o radu. Už pri miernom pribrzdení mi zablokuje jedno zadne koleso. Vymenil som tzv. "omedzovací" ventil na hlavnom brzdovom válci. Nový aj starý ventil som rozobral, žiadnu závadu som však v starom ventile nezistil. (pružina aj O-kružky podla mňa OK) Má s tym niekto skusenosť? musíš pozrieť to kolo, ak už ide kov na kov tak blokovať bude.... |
|
| Autor: | slavik74 [ 2.3.09, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pakne su nove, cca 1500km. |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.3.09, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slavik74 píše: Pakne su nove, cca 1500km. možno ti tečie valček a keď sa obloženie nasiakne kvapalinou tak je lepivé a už nieje dobré... |
|
| Autor: | slavik74 [ 2.3.09, 21:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mal som bubon dolu, tam chyba nie je. Skôr ma zaujima čo môže "odísť" na tom omedzovacom ventile. Je možne že by sa zasekol a tym sa znefunkčnil? alebo....? No fakt tomu nerozumiem. |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.3.09, 21:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slavik74 píše: Mal som bubon dolu, tam chyba nie je. Skôr ma zaujima čo môže "odísť" na tom omedzovacom ventile. Je možne že by sa zasekol a tym sa znefunkčnil? alebo....? No fakt tomu nerozumiem. môže sa tam dostať nejaká nešistota a tým sa odstaví, ale to je zriedkavé.... prehoď ten z druhej strany ktorý vieš že je dobrý... kvapalinu máš ako starú? nehreje sa niektorý bubon viac? |
|
| Autor: | slavik74 [ 2.3.09, 21:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bubon sa nehreje, kvapalina uplne nova, odvzdušnené. Starý (nefunkčný) ventil som rozobral, žiadna nečistota, gumičky aj pružina ok. |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.3.09, 22:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slavik74 píše: Bubon sa nehreje, kvapalina uplne nova, odvzdušnené. Starý (nefunkčný) ventil som rozobral, žiadna nečistota, gumičky aj pružina ok. skús prehodiť pravý za ľavý a uvidíš... |
|
| Autor: | slavik74 [ 2.3.09, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
OK, skusim to. Vďaka moc za Tvoj čas a ochotu poradiť. |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.3.09, 22:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slavik74 píše: OK, skusim to. Vďaka moc za Tvoj čas a ochotu poradiť. však od toho je toto fórum, daj vedieť ako si dopadol... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|