| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Cena bubnu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=15939 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Majlanky [ 5.3.09, 21:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Cena bubnu |
Kolik si muze nekdo rict za novy vleckovy bubny? Jako je jasny, ze si muze rict kolik chce Dik |
|
| Autor: | Šemik [ 5.3.09, 21:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Origo nebo druhovyroba? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 5.3.09, 21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pokud origo nový tak bych se nedivil cenovce 1000,- za kus |
|
| Autor: | Majlanky [ 5.3.09, 21:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Origo nebo druhovyroba? To nevim, muzes mi hodit oboje cenovky? Popr. jak jsou k sehnani? Je to hodne spatny nebo se vyskytujou nebo skoro vubec? |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.3.09, 21:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Majlanky píše: Šemik píše: Origo nebo druhovyroba? To nevim, muzes mi hodit oboje cenovky? Popr. jak jsou k sehnani? Je to hodne spatny nebo se vyskytujou nebo skoro vubec? nájdi si to na autodily krc, alebo všetko je na webe... |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.3.09, 21:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://www.autodilykrc.cz/eshop/skoda/s ... hledej=bub |
|
| Autor: | Šemik [ 5.3.09, 21:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Prvovýrobu sehnat je takřka nemožné - pokud se přeci jen povede, cena tomu samozřejmě odpovídá. Druhovýroba tak 1000CZK/kus, ale taky se blbě shání. |
|
| Autor: | Lukas [ 5.3.09, 22:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
proc by se blbe shanel? Pred 2 mesicema jsem normalne nakracel do mototechny, rekl ze chcu buben na Rapida, vyplazlnul jsem tusim 890 a za 5min jsem odchazel s bubnem |
|
| Autor: | Martin 007 [ 5.3.09, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Lukas píše: proc by se blbe shanela? Minuly pred 2 mesicema jsem normalne nakracel do mototechny, rekl ze chcu buben na Rapida, vyplazlnul jsem tusim 890 a za 5min jsem odchazel s bubnem A dobrý...jezdíš na něj už ? |
|
| Autor: | Lukas [ 5.3.09, 22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo jezdim. v pohode. Sice je pry lehkem pribrzdovani citit lehka "sisatost" toho bubnu, ale uz se to celkem srovnalo... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 5.3.09, 22:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Lukas píše: jo jezdim. v pohode. Sice je pry lehkem pribrzdovani citit lehka "sisatost" toho bubnu, ale uz se to celkem srovnalo... No zajetí beru...ale sou slyšet hlášky, že se pak kroutěj během provozu... |
|
| Autor: | Šemik [ 5.3.09, 22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bubny co mi zbyly z vrakpidu (druhovýroba, rok staré) se skutečně během chvíle provozu na Pastelce výrazně zhoršily |
|
| Autor: | Majlanky [ 5.3.09, 22:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A jak poznam na pohled druhovyrobu? |
|
| Autor: | Šemik [ 5.3.09, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nemají na sobě vyraženou slepici |
|
| Autor: | Lukas [ 5.3.09, 22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak me se zatim drzi - uvidim co budou delat dal. zatim maji jen 5000km |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|