| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nove přední bzdy brzdí slabě https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=23595 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Jura [ 29.8.10, 19:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kotouče jsi čistil? Prodavají se mastné aby nerezli a před montáží se musí odmastit... kotouče Ferodo ok ty vroubky se zajedou do hladka po čase a slouží k lepšímu a rychlejšímu zajetí matrošu a když tam sou, tak by to právě mělo na začátku brzdit líp... já to tak aspon měl... a samozřejmě se brzdy musí zajet...kolik na tom máš najeto? Jinak desky Starline bych si nikdy nekoupil na auto...měl jsi dát i desky Ferodo |
|
| Autor: | Capricorn [ 29.8.10, 19:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To teď dělají Feroda takhle drážkovaný? To teda |
|
| Autor: | LUCAS [ 29.8.10, 19:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kotouče jsem ocistil, ale jen hadrem, moc mastne mi neprisli, pro jistotu to jeste zkusim vzit zitra odmastovacem, ale myslim ze to tim nebude. mam na tom najeto asi 60km. jezdim denne 100km kvuli praci tak uvidim a kdyz se to do konce tydne nezlepsi tak budu muset koupit jine desky |
|
| Autor: | Capricorn [ 29.8.10, 19:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tam je jen ochranná mikrovrstva konzervačního oleje kterou ani nepoznáš, ale na brzdách se projevit může. |
|
| Autor: | LUCAS [ 29.8.10, 19:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dobrá, zkusím zítra vyndat desky a kotouče odmastit odmašťovačem |
|
| Autor: | Nepér [ 29.8.10, 19:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kotouče je třeba odmastit. Nové destičky/kotouče je třeba zajet, cca 200km. |
|
| Autor: | LUCAS [ 29.8.10, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ok. diky chlapi, zitra to teda zkusim odmastit. deskam by se nemelo nic stat kdyz takhle ujedou jeste 100km ne? |
|
| Autor: | Nepér [ 29.8.10, 20:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pak už to bude asi jedno, může se to zažrat i do destiček. Záleží, jak ty kotouče vypadaly před montáží, pokud si je vyndal z krabice evidentně suché, mělo by to být ok. Pak už to odmašťování nemá moc smysl, protože se to vypálí |
|
| Autor: | LUCAS [ 29.8.10, 20:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no praveze jsem si az rikal jakoze to nemaj ani zamasteny aby to nerezlo, bylo to fakt jen uplne minimalne mastny proto jsem to jen ocistil hadrem. mno ted uz stejne nemuzu nic delat, zitra s tim musim jet do prace. odpoledne to zkusim odmastit. myslim ze desky takova minimalni mastnota nemuze znicit. |
|
| Autor: | Jura [ 29.8.10, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jaký lepidlo se patlá po kotoučích? S tím sem se teda nesetkal ještě... |
|
| Autor: | Capricorn [ 29.8.10, 21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
lorde koukám že si pozorně četl návod na zajetí brzd od Dedly |
|
| Autor: | Capricorn [ 29.8.10, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tož to možná ten Dedlův návod taky prubnu |
|
| Autor: | darklord [ 29.8.10, 21:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to je co za bullshit? ja som nahodil na rapidovi trw kotuce s doskami co k nim vyrabaju a hned od 'prvej supy' to brzdilo ako nikdy predtym, kotuce som odmastil len handrou, ani nebolo treba odvzdusnovat. len som skusobne cukol na brzdu a skoro som si rozbil fasadu o volant. |
|
| Autor: | Capricorn [ 29.8.10, 23:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jen kdyby někdo nevěděl o kom a o čem je řeč tak tady... http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 28&t=12907 Ale nevím mě to taky brzdí a brzdilo i hned po nahození hodně dobře, ale říkám si že za zkoušku by to možná stálo jelikož Dedla by se svými zkušenostmi určitě neradil nic špatného. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|