| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Sportovní kotouče a desky EBC https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=5646 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | markus [ 20.7.07, 11:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Sportovní kotouče a desky EBC |
Cus. Tyto brzdy nabizeji na škodu felicii http://www.sportovniautodoplnky.cz/stor ... odsID=5670 tak me zajima, jestly to musim nekam nahlasit nebo ne, kdyz si je tam budu chtit zabudovat. |
|
| Autor: | Radic [ 20.7.07, 11:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sportovní kotouče a desky EBC |
markus píše: Cus. Tyto brzdy nabizeji na škodu felicii http://www.sportovniautodoplnky.cz/stor ... odsID=5670 tak me zajima, jestly to musim nekam nahlasit nebo ne, kdyz si je tam budu chtit zabudovat. taky sem se dival...pokud to tam vleze tak nic nemusis hlasit ale ptal ses na cenu? pocitam ze to nebude zadna pr*el za par korun |
|
| Autor: | markus [ 20.7.07, 12:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sportovní kotouče a desky EBC |
Radic píše: markus píše: Cus. Tyto brzdy nabizeji na škodu felicii http://www.sportovniautodoplnky.cz/stor ... odsID=5670 tak me zajima, jestly to musim nekam nahlasit nebo ne, kdyz si je tam budu chtit zabudovat. taky sem se dival...pokud to tam vleze tak nic nemusis hlasit ale ptal ses na cenu? pocitam ze to nebude zadna pr*el za par korun ted jsem poslal e-mail na cenu, tak jsem zvedavej |
|
| Autor: | Radic [ 20.7.07, 12:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sportovní kotouče a desky EBC |
markus píše: Radic píše: markus píše: Cus. Tyto brzdy nabizeji na škodu felicii http://www.sportovniautodoplnky.cz/stor ... odsID=5670 tak me zajima, jestly to musim nekam nahlasit nebo ne, kdyz si je tam budu chtit zabudovat. taky sem se dival...pokud to tam vleze tak nic nemusis hlasit ale ptal ses na cenu? pocitam ze to nebude zadna pr*el za par korun ted jsem poslal e-mail na cenu, tak jsem zvedavej pak dej vedet |
|
| Autor: | markus [ 20.7.07, 17:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak mi odepsaly. Na model 1.3 Mpi r.v. 97 mi nabizeji pouze hladky model za 2967 za pár ,- za cely predek |
|
| Autor: | Radic [ 21.7.07, 11:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
markus píše: Tak mi odepsaly. Na model 1.3 Mpi r.v. 97 mi nabizeji pouze hladky model za 2967 za pár ,- za cely predek jestli chces aspon vrtane tak na http://www.speedpro.cz je maji |
|
| Autor: | markus [ 21.7.07, 21:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Radic píše: markus píše: Tak mi odepsaly. Na model 1.3 Mpi r.v. 97 mi nabizeji pouze hladky model za 2967 za pár ,- za cely predek jestli chces aspon vrtane tak na http://www.speedpro.cz je maji Uvidim no.Budu premejslet |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|