| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| ručka Rapid https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=5723 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Martin 007 [ 27.7.07, 00:02 ] |
| Předmět příspěvku: | ručka Rapid |
Pánové kudy mám prostrčit lanovody do tunelu a k páce ruční brzdy ??? Já to náko zapomněl a ted to nemůžu vykoukat |
|
| Autor: | Martin 007 [ 27.7.07, 02:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Fakt nikdo nic jo ??? Ach jo... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 27.7.07, 07:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak už nic... |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 27.7.07, 08:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
je to až u vrchu tunelu docela blbě přístupny neš to začneš nasazovat tak musiš sundat krici plech co je pod nádržou (jo ty diri jsou po stanách nahoře v tzv brejlich) práci zdar. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|