Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

ručka Rapid
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=5723
Stránka 1 z 1

Autor:  Martin 007 [ 27.7.07, 00:02 ]
Předmět příspěvku:  ručka Rapid

Pánové kudy mám prostrčit lanovody do tunelu a k páce ruční brzdy ??? Já to náko zapomněl a ted to nemůžu vykoukat :roll: :wink:

Autor:  Martin 007 [ 27.7.07, 02:45 ]
Předmět příspěvku: 

Fakt nikdo nic jo ??? Ach jo...

Autor:  Martin 007 [ 27.7.07, 07:27 ]
Předmět příspěvku: 

Tak už nic...

Autor:  Milan Koukal [ 27.7.07, 08:43 ]
Předmět příspěvku: 

je to až u vrchu tunelu docela blbě přístupny neš to začneš nasazovat tak musiš sundat krici plech co je pod nádržou (jo ty diri jsou po stanách nahoře v tzv brejlich) práci zdar.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/