| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| šablona https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=6374 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Ondras83 [ 9.9.07, 15:18 ] |
| Předmět příspěvku: | šablona |
Normálně sem někde viděl šablonu na vrtání kotoučů, bylo to víc druhů, myslim že to bylo na feldu, favorita a na 120-136 tak jestli na to někdo někde narazíte tak prosím dejte vědět |
|
| Autor: | Ondra [ 26.9.07, 20:22 ] |
| Předmět příspěvku: | derovacka |
Asi by to nemelo vliv,ale presnost der podle sablony by moc velka asi nebyla.Nevim jestli bych takovejm kotoucum veril pri brzdeni z vyssich rychlosti. |
|
| Autor: | Nepér [ 26.9.07, 20:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co z toho? Akorát to bude žrát destičky... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 26.9.07, 22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
serte na to |
|
| Autor: | Matthes [ 26.9.07, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Velky Jirka Čech |
|
| Autor: | Nepér [ 26.9.07, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jasně, že vrtaný a drážkovaný kotouče mají svůj smysl, ale upravovat tak sériový kotouče... |
|
| Autor: | DRYVER [ 26.9.07, 22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kamos taky tahle experimentoval - mel nejaky velky prisun kotoucu. Pokazdy ty diry vyvrtal jinak a pri prudsim brzdeni mu vetsinou praskl. Az po nekolika marnych pokusech se trefil a kotouc to vydrzel. - Docela sem se divil ze nikdy nehodil drzku kdyz se to kolo musi v podstate pak sehnout. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|