| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Brzdy na Octavii II https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=6529 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Brown [ 19.9.07, 11:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Brzdy na Octavii II |
Zdravim vsechny priznivce vozu Skoda a zaroven i odborniky. Potreboval bych poradit s brzdovymi kotouci na Octavii II. Seriove kotouce nejsou podle meho nazoru prilis kvalitni a krouti se (mam najeto necelych 50 000 a 2x jsem menil predni). Zajimalo by me jake kotouce jdou pouzit misto seriovych, kde se daji sehnat a cena. Dekuji vsem za odpovedi |
|
| Autor: | michalkatka [ 19.9.07, 13:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Brzdy na Octavii II |
skús im napísať sem http://skoda-upravy.wz.cz/main/index.php?co=0 nejaké chladené, určite jazdíš ako závodník, tak potrebuješ závodné kotúče |
|
| Autor: | Brown [ 19.9.07, 13:49 ] |
| Předmět příspěvku: | brzdy |
Dik za tip. S tim zavodenim to nebude tak horky proste jsou ty kotouce nejaky divny. |
|
| Autor: | Drak [ 19.9.07, 17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
My používáme Bosch, na předek vyjdou okolo 1250,- a na zadek okolo 850,- bez daně za jeden, problémy zatím nebyly, kupujeme v APM Automotive. |
|
| Autor: | Brown [ 19.9.07, 19:55 ] |
| Předmět příspěvku: | brzdy |
Hledal jsem na strankach APM nejake ceniky nebo alespon poradny katalog a nic jsem nenasel akorat v podstate reklamni list v PDF. |
|
| Autor: | Drak [ 19.9.07, 20:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://cat.apm.cz |
|
| Autor: | Brown [ 20.9.07, 10:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo super diky. Doufam ze to bude tema kotoucema a ne necim jinym. Mam uz typ i na Bremba tak se uvidi. V kazdem pripade me lehce znervoznuje kmitani a vybrace volantu. Pred minulou vymenou to akorat kopalo do pedalu. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 20.9.07, 16:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: http://cat.apm.cz draku a máš to vyzkoušeno 50.000 km, prej stojí za ho**o všechny, tuto vychytávku vyřešili autodíly miroslav mikeska ve veselí nad moravou, že prej jsou jen jedny že nejsou jen soustružené ale broušené a ty fakt netřepou po ujetí desítek tisíc stále OK tak kdo to potřebujete si to najděte na seznamu telefon já tu značku nevím přesně miloš |
|
| Autor: | Drak [ 20.9.07, 16:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Máme dva taxikáře s dvojkovou oktávkou, dvě výměny u každýho a zatím si neztěžovali a to jezdíjou jak hovada. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 20.9.07, 16:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Máme dva taxikáře s dvojkovou oktávkou, dvě výměny u každýho a zatím si neztěžovali a to jezdíjou jak hovada. a draku myslíš ten bosch? ten mikéska to taky vychytal na taxikářích, já co mám v údržbě tak mám kotouče 20.25 a minimum je 19 mm tak zatím tento problém nehrozí miloš |
|
| Autor: | Drak [ 20.9.07, 16:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo, Bosch, zatím bez problémů. |
|
| Autor: | Brown [ 20.9.07, 20:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Chapu ze kotouce nevydrzi roky ale nejde mi do hlavy ze budou k.o. po 15 000km . NAvic na nich neni ani vybrousena hrana a desky jsou jak novy! Jeste s tim znovu dojedu do servisu at to prohlidnou jestli neni neco s napravou. Ja vim kulovy delam do motorek. |
|
| Autor: | Kristensen [ 20.9.07, 21:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Brown píše: Chapu ze kotouce nevydrzi roky ale nejde mi do hlavy ze budou k.o. po 15 000km . NAvic na nich neni ani vybrousena hrana a desky jsou jak novy! Jeste s tim znovu dojedu do servisu at to prohlidnou jestli neni neco s napravou. Ja vim kulovy delam do motorek. Záleží co ti to dělá. Pokud to při brždění začne vybrovat do volantu tak jsou vyhřátý. |
|
| Autor: | Drak [ 21.9.07, 06:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Problém je trochu v tom, že jim nějak hapruje bezpečnostní systém na brzdách, jednotka vyhodnotí každou pátou situaci za potenciálně nebezpečnou a předpruží brzdy a pásy a výsledek je že se brzdy hřejou trochu víc než je zdrávo a potom stačí párkrát prudce přibrzdit a kotouč je v řiti. |
|
| Autor: | Peter50kw [ 21.9.07, 11:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hadzanie kotucov na TDI-ckach je uplne normalny jav. Tazko pochopit preco. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|