Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Brzdy na Octavii II
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=6529
Stránka 1 z 2

Autor:  Brown [ 19.9.07, 11:36 ]
Předmět příspěvku:  Brzdy na Octavii II

Zdravim vsechny priznivce vozu Skoda a zaroven i odborniky. Potreboval bych poradit s brzdovymi kotouci na Octavii II. Seriove kotouce nejsou podle meho nazoru prilis kvalitni a krouti se (mam najeto necelych 50 000 a 2x jsem menil predni). Zajimalo by me jake kotouce jdou pouzit misto seriovych, kde se daji sehnat a cena.

Dekuji vsem za odpovedi

Autor:  michalkatka [ 19.9.07, 13:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Brzdy na Octavii II

skús im napísať sem http://skoda-upravy.wz.cz/main/index.php?co=0
nejaké chladené, určite jazdíš ako závodník, tak potrebuješ závodné kotúče :lol:

Autor:  Brown [ 19.9.07, 13:49 ]
Předmět příspěvku:  brzdy

Dik za tip. S tim zavodenim to nebude tak horky proste jsou ty kotouce nejaky divny. :evil:

Autor:  Drak [ 19.9.07, 17:46 ]
Předmět příspěvku: 

My používáme Bosch, na předek vyjdou okolo 1250,- a na zadek okolo 850,- bez daně za jeden, problémy zatím nebyly, kupujeme v APM Automotive.

Autor:  Brown [ 19.9.07, 19:55 ]
Předmět příspěvku:  brzdy

Hledal jsem na strankach APM nejake ceniky nebo alespon poradny katalog a nic jsem nenasel akorat v podstate reklamni list v PDF.

Autor:  Drak [ 19.9.07, 20:46 ]
Předmět příspěvku: 

http://cat.apm.cz

Autor:  Brown [ 20.9.07, 10:24 ]
Předmět příspěvku: 

Jo super diky. Doufam ze to bude tema kotoucema a ne necim jinym. Mam uz typ i na Bremba tak se uvidi. V kazdem pripade me lehce znervoznuje kmitani a vybrace volantu. Pred minulou vymenou to akorat kopalo do pedalu. :?

Autor:  slovacek.milos [ 20.9.07, 16:18 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
http://cat.apm.cz


draku a máš to vyzkoušeno 50.000 km, prej stojí za ho**o všechny, tuto vychytávku vyřešili autodíly miroslav mikeska ve veselí nad moravou, že prej jsou jen jedny že nejsou jen soustružené ale broušené a ty fakt netřepou po ujetí desítek tisíc stále OK tak kdo to potřebujete si to najděte na seznamu telefon já tu značku nevím přesně miloš

Autor:  Drak [ 20.9.07, 16:29 ]
Předmět příspěvku: 

Máme dva taxikáře s dvojkovou oktávkou, dvě výměny u každýho a zatím si neztěžovali a to jezdíjou jak hovada.

Autor:  slovacek.milos [ 20.9.07, 16:43 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
Máme dva taxikáře s dvojkovou oktávkou, dvě výměny u každýho a zatím si neztěžovali a to jezdíjou jak hovada.



a draku myslíš ten bosch? ten mikéska to taky vychytal na taxikářích, já co mám v údržbě tak mám kotouče 20.25 a minimum je 19 mm tak zatím tento problém nehrozí miloš

Autor:  Drak [ 20.9.07, 16:54 ]
Předmět příspěvku: 

Jo, Bosch, zatím bez problémů.

Autor:  Brown [ 20.9.07, 20:54 ]
Předmět příspěvku: 

Chapu ze kotouce nevydrzi roky ale nejde mi do hlavy ze budou k.o. po 15 000km . NAvic na nich neni ani vybrousena hrana a desky jsou jak novy! Jeste s tim znovu dojedu do servisu at to prohlidnou jestli neni neco s napravou. Ja vim kulovy delam do motorek.

Autor:  Kristensen [ 20.9.07, 21:00 ]
Předmět příspěvku: 

Brown píše:
Chapu ze kotouce nevydrzi roky ale nejde mi do hlavy ze budou k.o. po 15 000km . NAvic na nich neni ani vybrousena hrana a desky jsou jak novy! Jeste s tim znovu dojedu do servisu at to prohlidnou jestli neni neco s napravou. Ja vim kulovy delam do motorek.


Záleží co ti to dělá. Pokud to při brždění začne vybrovat do volantu tak jsou vyhřátý.

Autor:  Drak [ 21.9.07, 06:45 ]
Předmět příspěvku: 

Problém je trochu v tom, že jim nějak hapruje bezpečnostní systém na brzdách, jednotka vyhodnotí každou pátou situaci za potenciálně nebezpečnou a předpruží brzdy a pásy a výsledek je že se brzdy hřejou trochu víc než je zdrávo a potom stačí párkrát prudce přibrzdit a kotouč je v řiti.

Autor:  Peter50kw [ 21.9.07, 11:06 ]
Předmět příspěvku: 

Hadzanie kotucov na TDI-ckach je uplne normalny jav. Tazko pochopit preco.

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/