| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Jízda a ručka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=6731 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DcSpeedi [ 2.10.07, 18:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Jízda a ručka |
Zdravím, mam věči problem, pujčil jsem š 130 brachovi a ten mi ji vratil s tim že jel s ručkou a že nebrzí, když dvakrat prošlapnu pedál tak potřeti to už začne brzdit, no taky mi bylo řečeno ža tam byl podivnej smrad v autě.... nevite co se s tím mohl stát ? předem moc diky za odpovědi |
|
| Autor: | Nepér [ 2.10.07, 18:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Podivnej smrad s jízdou se zataženou brzdou souvisí, ale na hydrauliku by to snad nemělo mít vliv... btw má 742 vzadu samostavy? Jestli ne, tak se patrně sjelo obložení a jestli nešlo do háje úplně, bude to třeba doštelovat, asi tam bude nějakej excentr. |
|
| Autor: | Šemik [ 2.10.07, 18:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj, i 742 má samostavy Jestli jel se zatazenou ruckou videl bych to na vymenu paken, rozhybani samostavu a odvzdusneni prasatek.. |
|
| Autor: | DcSpeedi [ 2.10.07, 18:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a to ma i takový vliv na přední brzdy ? |
|
| Autor: | Šemik [ 2.10.07, 18:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo on nebrzdí ani predek No, tak to vezmi i s výměnou HBV |
|
| Autor: | DcSpeedi [ 2.10.07, 19:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no tu je problem, naevím jestli to vubec brzdí na zadek, mě se jedna o předek že musím parkrat prošlapnout aby to brzdilo, čím víckrat přošlapnu pedal brz tim lépe to brzí, pokud ho neprošlanu tak to nebzdí skoro vubec |
|
| Autor: | Šemik [ 2.10.07, 19:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to takové divoke. Kdy byla naposledy delana nejaka velka oprava brzd? |
|
| Autor: | DcSpeedi [ 2.10.07, 19:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
auto mam strašně kratkou dobu a o tuhle informaci se puvodni majitel nepodelil, ale byl to děda tudíž bych řek že pod kolem už dlouho někdo nebyl |
|
| Autor: | Šemik [ 2.10.07, 19:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No, tak to vem hopem - HBV, zadni prasatka, brzdovka (hadicky, trubicky?) pakny, prachovky prednich pistku a tak... Jestli to mel fakt nejaky deda nedivil bych se kdyby se na ty brzdy jaktezivo nesahlo. Tim padem je vsecko daleko za hranici planovane zivotnosti. |
|
| Autor: | DcSpeedi [ 2.10.07, 19:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zase o zabavu postarano |
|
| Autor: | Kristensen [ 2.10.07, 20:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
V první řadě vyměň brzdovku protože pokud s tím někdo jel se zataženou ručkou tak minimálně vzadu bude vyvařená a celý to bude zavzdušněný proto musíš víckrát našlapat aby to brzdilo, no a jinak prohlídnout stav destiček na předku a paken na zadku popřípadě vyměnit. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|