| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| krycí plech kotoučů-Favorit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=6755 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | barton [ 3.10.07, 18:55 ] |
| Předmět příspěvku: | krycí plech kotoučů-Favorit |
Kámoš ty plechy má totálně sežraný.Co se musí rozebrat abych je vyměnil?Stačí sundat kotouč? |
|
| Autor: | Kristensen [ 3.10.07, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: krycí plech kotoučů-Favorit |
barton píše: Kámoš ty plechy má totálně sežraný.Co se musí rozebrat abych je vyměnil?Stačí sundat kotouč? jj mělo by to stačit jsou pod kotoučem na šestkách šroubcích ale je dost možné že to nepujde povolit a budešš vrtat. |
|
| Autor: | rosta_wrx [ 11.10.07, 09:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nene, musíš vylisovat náboj abys to sundal = dát nové ložisko. |
|
| Autor: | barton [ 14.10.07, 19:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
rosta_wrx píše: Nene, musíš vylisovat náboj abys to sundal = dát nové ložisko. tak to mu na to |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|