Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

pokles pedalu favorit
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=6815
Stránka 1 z 1

Autor:  DRYVER [ 7.10.07, 21:31 ]
Předmět příspěvku:  pokles pedalu favorit

Menil sem zadni brzy (stity, trubky, prasatka) Po ovzdusneni pedal brzdi ohodne niz nez pred tim a kdyz sem zkousel pri jizde cca v 50 km ty predni kola bloknout tak pri zhruba stejne sile jako pred zasahm se blokly a po zasahu ne. Kde by mohl byt problem?? (Panecku to je veta jak pod na me zboku - snad to pochopite co jsem tou vetou myslel)

Autor:  michalkatka [ 7.10.07, 21:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: pokles pedalu favorit

DRYVER píše:
Menil sem zadni brzy (stity, trubky, prasatka) Po ovzdusneni pedal brzdi ohodne niz nez pred tim a kdyz sem zkousel pri jizde cca v 50 km ty predni kola bloknout tak pri zhruba stejne sile jako pred zasahm se blokly a po zasahu ne. Kde by mohl byt problem?? (Panecku to je veta jak pod na me zboku - snad to pochopite co jsem tou vetou myslel)


poriadne odvzdušniť, a možno ti odišiel HBV, alebo posilovač, pri odvzdušňovaní sa to občas stane...

Autor:  DRYVER [ 7.10.07, 21:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: pokles pedalu favorit

michalkatka píše:
DRYVER píše:
Menil sem zadni brzy (stity, trubky, prasatka) Po ovzdusneni pedal brzdi ohodne niz nez pred tim a kdyz sem zkousel pri jizde cca v 50 km ty predni kola bloknout tak pri zhruba stejne sile jako pred zasahm se blokly a po zasahu ne. Kde by mohl byt problem?? (Panecku to je veta jak pod na me zboku - snad to pochopite co jsem tou vetou myslel)


poriadne odvzdušniť, a možno ti odišiel HBV, alebo posilovač, pri odvzdušňovaní sa to občas stane...


To je to co jsem si myslel a nechtel to slyset :( Ovzdusnene to mam urcite jen to nejak min brzdi a na pedal je potreba vyvinout vetsi sila

Autor:  Jura [ 7.10.07, 21:43 ]
Předmět příspěvku: 

Je to na ho**o co? Ještě nakonec budeme mít oba stejnej problém... že já se na to spravování nevykašlu chci to mít v super stavu, ale začnu dělat něco a ono se posere něco jinýho... sakra práce

Autor:  deekay [ 7.10.07, 22:05 ]
Předmět příspěvku: 

Jura píše:
Je to na ho**o co? Ještě nakonec budeme mít oba stejnej problém... že já se na to spravování nevykašlu chci to mít v super stavu, ale začnu dělat něco a ono se posere něco jinýho... sakra práce


presne...

Autor:  Vít [ 7.10.07, 23:11 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
Jura píše:
Je to na ho**o co? Ještě nakonec budeme mít oba stejnej problém... že já se na to spravování nevykašlu chci to mít v super stavu, ale začnu dělat něco a ono se posere něco jinýho... sakra práce


presne...
tak na to už jsem si zvykl, pomalu takhle stavím nové auto :)

Autor:  DRYVER [ 8.10.07, 21:11 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
deekay píše:
Jura píše:
Je to na ho**o co? Ještě nakonec budeme mít oba stejnej problém... že já se na to spravování nevykašlu chci to mít v super stavu, ale začnu dělat něco a ono se posere něco jinýho... sakra práce


presne...
tak na to už jsem si zvykl, pomalu takhle stavím nové auto :)



No sice mate pravdu ale jen castecne - sice bude vse 100% funkcni a v perfektnim stavu, jenze karoserie a koroze je svinstvo... :evil: Kazdy do toho rveme penize aby to vse fungovalo jak ma, jenze vzdy prvni podlehne zubu casu karoserie at se o to kazdy stara sebevic. Takze mas skoro nove auto po mechanicke starnce ale po karosarske to je stale stare auto ktere casem odejde do vecnych lovist (bohuzel)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/