| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| pokles pedalu favorit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=6815 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DRYVER [ 7.10.07, 21:31 ] |
| Předmět příspěvku: | pokles pedalu favorit |
Menil sem zadni brzy (stity, trubky, prasatka) Po ovzdusneni pedal brzdi ohodne niz nez pred tim a kdyz sem zkousel pri jizde cca v 50 km ty predni kola bloknout tak pri zhruba stejne sile jako pred zasahm se blokly a po zasahu ne. Kde by mohl byt problem?? (Panecku to je veta jak pod na me zboku - snad to pochopite co jsem tou vetou myslel) |
|
| Autor: | michalkatka [ 7.10.07, 21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: pokles pedalu favorit |
DRYVER píše: Menil sem zadni brzy (stity, trubky, prasatka) Po ovzdusneni pedal brzdi ohodne niz nez pred tim a kdyz sem zkousel pri jizde cca v 50 km ty predni kola bloknout tak pri zhruba stejne sile jako pred zasahm se blokly a po zasahu ne. Kde by mohl byt problem?? (Panecku to je veta jak pod na me zboku - snad to pochopite co jsem tou vetou myslel) poriadne odvzdušniť, a možno ti odišiel HBV, alebo posilovač, pri odvzdušňovaní sa to občas stane... |
|
| Autor: | DRYVER [ 7.10.07, 21:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: pokles pedalu favorit |
michalkatka píše: DRYVER píše: Menil sem zadni brzy (stity, trubky, prasatka) Po ovzdusneni pedal brzdi ohodne niz nez pred tim a kdyz sem zkousel pri jizde cca v 50 km ty predni kola bloknout tak pri zhruba stejne sile jako pred zasahm se blokly a po zasahu ne. Kde by mohl byt problem?? (Panecku to je veta jak pod na me zboku - snad to pochopite co jsem tou vetou myslel) poriadne odvzdušniť, a možno ti odišiel HBV, alebo posilovač, pri odvzdušňovaní sa to občas stane... To je to co jsem si myslel a nechtel to slyset |
|
| Autor: | Jura [ 7.10.07, 21:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to na ho**o co? Ještě nakonec budeme mít oba stejnej problém... že já se na to spravování nevykašlu chci to mít v super stavu, ale začnu dělat něco a ono se posere něco jinýho... sakra práce |
|
| Autor: | deekay [ 7.10.07, 22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jura píše: Je to na ho**o co? Ještě nakonec budeme mít oba stejnej problém... že já se na to spravování nevykašlu chci to mít v super stavu, ale začnu dělat něco a ono se posere něco jinýho... sakra práce presne... |
|
| Autor: | Vít [ 7.10.07, 23:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: Jura píše: Je to na ho**o co? Ještě nakonec budeme mít oba stejnej problém... že já se na to spravování nevykašlu chci to mít v super stavu, ale začnu dělat něco a ono se posere něco jinýho... sakra práce presne... |
|
| Autor: | DRYVER [ 8.10.07, 21:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: deekay píše: Jura píše: Je to na ho**o co? Ještě nakonec budeme mít oba stejnej problém... že já se na to spravování nevykašlu chci to mít v super stavu, ale začnu dělat něco a ono se posere něco jinýho... sakra práce presne... No sice mate pravdu ale jen castecne - sice bude vse 100% funkcni a v perfektnim stavu, jenze karoserie a koroze je svinstvo... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|