Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

ABS
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=6942
Stránka 1 z 1

Autor:  roguka [ 15.10.07, 19:01 ]
Předmět příspěvku:  ABS

Zdravinm mam problem z ABS felicii. Pri štrartovani je všetko ok rozsvieti sa ABS potom zhasne naštartujem je to ok , ale pri rozbiehani sa mi rosvieti ABS a Brzdy začalo to robiť keď som odčerpal 1l chladiacej kapaliny z nadržky a nalial som 1l nemrznucej kapaliny vie mi niekto paradiť čo to môže robiť. Pred tymto bolo všetko OK.[/b][quote][/quote]

Autor:  slovacek.milos [ 15.10.07, 20:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: ABS

roguka píše:
Zdravinm mam problem z ABS felicii. Pri štrartovani je všetko ok rozsvieti sa ABS potom zhasne naštartujem je to ok , ale pri rozbiehani sa mi rosvieti ABS a Brzdy začalo to robiť keď som odčerpal 1l chladiacej kapaliny z nadržky a nalial som 1l nemrznucej kapaliny vie mi niekto paradiť čo to môže robiť. Pred tymto bolo všetko OK.[/b]


je to teda blbá otázka, ale nepopletl sis nádobky a nenalils ten fridex do brzdovky, mě se to stalo za život víckrát, že zedníci zas lili brzdovku do expansky chladiče, můj tip je že je to shoda náhod máš málo brzdové kapaliny v nádobce miloš

Autor:  DRYVER [ 15.10.07, 21:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: ABS

slovacek.milos píše:
nenalils ten fridex do brzdovky, mě se to stalo za život víckrát, že zedníci zas lili brzdovku do expansky chladiče, můj tip je že je to shoda náhod máš málo brzdové kapaliny v nádobce miloš


No taky sem videl jak kluk na parkovistu doliva olej do chladice... :lol: :lol: :lol:

Autor:  michalkatka [ 16.10.07, 08:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: ABS

DRYVER píše:
slovacek.milos píše:
nenalils ten fridex do brzdovky, mě se to stalo za život víckrát, že zedníci zas lili brzdovku do expansky chladiče, můj tip je že je to shoda náhod máš málo brzdové kapaliny v nádobce miloš


No taky sem videl jak kluk na parkovistu doliva olej do chladice... :lol: :lol: :lol:


kolega požičal moskviča a kamarát mu čapoval benzín do oleja, on nevedel nájsť hrdlo nádrže ktoré bolo schované pod odklápacou SPZ... ešte že ho pumpár zastavil, to by bolo keby to skúsil natočiť :shock: (že či to nebol nejaký trabantista) :twisted:

Autor:  slovacek.milos [ 18.10.07, 19:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: ABS

DRYVER píše:
slovacek.milos píše:
nenalils ten fridex do brzdovky, mě se to stalo za život víckrát, že zedníci zas lili brzdovku do expansky chladiče, můj tip je že je to shoda náhod máš málo brzdové kapaliny v nádobce miloš


No taky sem videl jak kluk na parkovistu doliva olej do chladice... :lol: :lol: :lol:


to už jsem viděl jak ženská leje do 120 měrkou olej, no po pěti minutách mi to nedalo, protože ji to teklo po motoru na cestu miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/