| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Pískání https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7078 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | kvakorius [ 22.10.07, 17:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Pískání |
Nazdar pánové !Po výměně ložisek začalo při dobržďování pískat levé kolo. Vše se vrátilo na původní místo, tam odkud to bylo vymontováno. Pakny jsou skoro netknuty. brzdí to dobře tak jak má, až na to píííískáááánííííí. Poradí mi někdo co s tím. Zdarec Radek. |
|
| Autor: | Kristensen [ 22.10.07, 19:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přední nebo zadní? Pokud přední tak vytáhni destičky a mázni plochy po kterejch se destičky pohybujou třmenech ale chce to nějakou spešl vazelínu nejlépe hliníkovou nebo měděnou. |
|
| Autor: | kvakorius [ 23.10.07, 16:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Přední nebo zadní? Pokud přední tak vytáhni destičky a mázni plochy po kterejch se destičky pohybujou třmenech ale chce to nějakou spešl vazelínu nejlépe hliníkovou nebo měděnou. JOJO přední. A grafitka nestačí ?? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 23.10.07, 18:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kvakorius píše: Kristensen píše: Přední nebo zadní? Pokud přední tak vytáhni destičky a mázni plochy po kterejch se destičky pohybujou třmenech ale chce to nějakou spešl vazelínu nejlépe hliníkovou nebo měděnou. JOJO přední. A grafitka nestačí ?? toš píšeš pakny a přední kolo snad desky ne? destičky ti musí chodit volně v držáku třmenu, vodítka se musí volně pohybovat to spodní často zarezně a pístek nesmý být orezlý a drhnout , já teda nic nemažu a pokud to i přes správnou funkci píska je to materiálem vemu pilku a prořežu tam drážky miloš |
|
| Autor: | michalkatka [ 24.10.07, 15:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ak na fave pískajú predné brzdy stačí pilníkom obrúsiť hrany platničiek (nie hornú a dolnú, ale kraje kde to dosadá na vonkajšiu a vnútornú hranu) zatiaľ to vždy zabralo.... |
|
| Autor: | kvakorius [ 24.10.07, 17:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: kvakorius píše: Kristensen píše: Přední nebo zadní? Pokud přední tak vytáhni destičky a mázni plochy po kterejch se destičky pohybujou třmenech ale chce to nějakou spešl vazelínu nejlépe hliníkovou nebo měděnou. JOJO přední. A grafitka nestačí ?? toš píšeš pakny a přední kolo snad desky ne? destičky ti musí chodit volně v držáku třmenu, vodítka se musí volně pohybovat to spodní často zarezně a pístek nesmý být orezlý a drhnout , já teda nic nemažu a pokud to i přes správnou funkci píska je to materiálem vemu pilku a prořežu tam drážky miloš TOŠ SA OMLůVÁM za tu špatnou citaci paken.JOJO Mám tam opravdu destičky jako namalovaný. Dík za opravu mi to ňák nedošlo. Radek |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.10.07, 18:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: ak na fave pískajú predné brzdy stačí pilníkom obrúsiť hrany platničiek (nie hornú a dolnú, ale kraje kde to dosadá na vonkajšiu a vnútornú hranu) zatiaľ to vždy zabralo.... kde ty věci michale píská to pořád hrany jsem brousil miloš |
|
| Autor: | michalkatka [ 24.10.07, 20:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: michalkatka píše: ak na fave pískajú predné brzdy stačí pilníkom obrúsiť hrany platničiek (nie hornú a dolnú, ale kraje kde to dosadá na vonkajšiu a vnútornú hranu) zatiaľ to vždy zabralo.... kde ty věci michale píská to pořád hrany jsem brousil miloš tak to som mal asi štasie.... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.10.07, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: slovacek.milos píše: michalkatka píše: ak na fave pískajú predné brzdy stačí pilníkom obrúsiť hrany platničiek (nie hornú a dolnú, ale kraje kde to dosadá na vonkajšiu a vnútornú hranu) zatiaľ to vždy zabralo.... kde ty věci michale píská to pořád hrany jsem brousil miloš tak to som mal asi štasie.... asi jo v tom materiálu je pěkný zmatek a navíc se ochladilo a píská málo komu miloš |
|
| Autor: | kvakorius [ 25.10.07, 16:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: michalkatka píše: slovacek.milos píše: michalkatka píše: ak na fave pískajú predné brzdy stačí pilníkom obrúsiť hrany platničiek (nie hornú a dolnú, ale kraje kde to dosadá na vonkajšiu a vnútornú hranu) zatiaľ to vždy zabralo.... kde ty věci michale píská to pořád hrany jsem brousil miloš tak to som mal asi štasie.... asi jo v tom materiálu je pěkný zmatek a navíc se ochladilo a píská málo komu miloš Já obrousil ze všech stran, taky je nařezal a je dopííískáno. Díkes za rady. Radek |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|