| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| daewo....sorry, ale fakt nevíme https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7145 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Ondras83 [ 25.10.07, 20:04 ] |
| Předmět příspěvku: | daewo....sorry, ale fakt nevíme |
tak jedná se o daewo lanos 1,6 16V.....klepe do volantu přední kotouče tam sou nový, maj najeto asi 2500 destičky taky nový....a když se lehce šlápne na brzdu hrozně to klepe do volantu...když pořádně tak nic.. nejdřív sme myslely, že sou prostě jen špinavý desky...vyčištěno a dělá to porád, ale míň....no, nechám stočit kotouče...myslim že sou zkroucený a pak uvidim...ložisko je na pravym kole nový a na levym OK, tak čím by to mohlo bejt ?? |
|
| Autor: | Drak [ 25.10.07, 20:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na 80% gumy. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 26.10.07, 08:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Na 80% gumy. tak OK...seženu na to zimáky a zkusim to...sou tam nějaký liťáky a na tom Barum Bravuris....185/65 R14....nevim, na gumy sem taky koukal a vypadaj v poho...ale zkusim to, musim ale nějaký sehnat.... |
|
| Autor: | Kristensen [ 26.10.07, 19:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: Drak píše: Na 80% gumy. tak OK...seženu na to zimáky a zkusim to...sou tam nějaký liťáky a na tom Barum Bravuris....185/65 R14....nevim, na gumy sem taky koukal a vypadaj v poho...ale zkusim to, musim ale nějaký sehnat.... no někdy stačí prohodit zadek s předkem. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 28.10.07, 09:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Ondras83 píše: Drak píše: Na 80% gumy. tak OK...seženu na to zimáky a zkusim to...sou tam nějaký liťáky a na tom Barum Bravuris....185/65 R14....nevim, na gumy sem taky koukal a vypadaj v poho...ale zkusim to, musim ale nějaký sehnat.... no někdy stačí prohodit zadek s předkem. vyřešeno....gumy to nebili...a dyštak bych tam stejně hodil ty ze zadku...no byli to kotouče....asi vo prázninách (už si to moc nepamatuju) sme tam dávali komplet nový brzdy...tak nevim co to je za shity...byli zkroucený....stočili sme je a je to na klídek... |
|
| Autor: | cyz [ 28.10.07, 13:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: Kristensen píše: Ondras83 píše: Drak píše: Na 80% gumy. tak OK...seženu na to zimáky a zkusim to...sou tam nějaký liťáky a na tom Barum Bravuris....185/65 R14....nevim, na gumy sem taky koukal a vypadaj v poho...ale zkusim to, musim ale nějaký sehnat.... no někdy stačí prohodit zadek s předkem. vyřešeno....gumy to nebili...a dyštak bych tam stejně hodil ty ze zadku...no byli to kotouče....asi vo prázninách (už si to moc nepamatuju) sme tam dávali komplet nový brzdy...tak nevim co to je za shity...byli zkroucený....stočili sme je a je to na klídek... Tak ono možná někdy stačí s rozpálenýma brzdama vletět do hlubší vody a kotouče se zkroutí....já jsem takhle zlikvidoval kotouče na svojí 105ce loni při povodních, kdy jdem po brždění z 80 na nějakých 10 z kopce vletěl do nějakých 30-40cm vody na zaplavené silnici |
|
| Autor: | ferrari [ 2.11.07, 23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak ono možná někdy stačí s rozpálenýma brzdama vletět do hlubší vody a kotouče se zkroutí....já jsem takhle zlikvidoval kotouče na svojí 105ce loni při povodních, kdy jdem po brždění z 80 na nějakých 10 z kopce vletěl do nějakých 30-40cm vody na zaplavené silnici[/quote] No hej, ale to je extrém...ale stáva sa zjavne... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 3.11.07, 01:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ferrari píše: Tak ono možná někdy stačí s rozpálenýma brzdama vletět do hlubší vody a kotouče se zkroutí....já jsem takhle zlikvidoval kotouče na svojí 105ce loni při povodních, kdy jdem po brždění z 80 na nějakých 10 z kopce vletěl do nějakých 30-40cm vody na zaplavené silnici No hej, ale to je extrém...ale stáva sa zjavne...[/quote] nevim no...fotr je v práci ztočil na soustruhu a je to OK |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|