| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| objednavaci cislo ventilu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7385 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | chavier [ 6.11.07, 22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | objednavaci cislo ventilu |
Ahoj kluci, na felicii 1,9D mi se uvolnila hadicka spolu s kusem plastu ventilu na podtlaku brzd, je to takova cerna pruchodka do vedouci z brzdoveho valce a vetvici se dale na 3 hadicky, dve jdou na elmag.ventily. Chtel bych vedet objednavaci cislo teto soucastky., taky obrazek a spravny nazev... V mototechně nechapou co chci dekuji |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 6.11.07, 22:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: objednavaci cislo ventilu |
[quote="chavier"]Ahoj kluci, na felicii 1,9D mi se uvolnila hadicka spolu s kusem plastu ventilu na podtlaku brzd, je to takova cerna pruchodka do vedouci z brzdoveho valce a vetvici se dale na 3 hadicky, dve jdou na elmag.ventily. Chtel bych vedet objednavaci cislo teto soucastky., taky obrazek a spravny nazev... V mototechně nechapou co chci to ani nepochopí takový díl najdeš jedině ve škodovce najdou ti ho v etce a objednají v mototechně nepochodíš miloš |
|
| Autor: | chavier [ 9.11.07, 11:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tos mi moc nepomohl.... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.11.07, 11:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chavier píše: tos mi moc nepomohl.... no a co chceš víc, tak se to prosdě dělá, šodovka etka a zítra to tam máš, to kdyby měli běžně v obchodě to by byl těžký ležák miloš |
|
| Autor: | spartra [ 10.11.07, 10:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo zajeď do škoda servis druhej den to bejvá většinou |
|
| Autor: | chavier [ 13.11.07, 21:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kdyz ja bych si ten dil sehnal i na vrakaci, ale kdyz jim zacnu vysvetlovat co chci tak nechapou |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 17.11.07, 13:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chavier píše: kdyz ja bych si ten dil sehnal i na vrakaci, ale kdyz jim zacnu vysvetlovat co chci tak nechapou já tam chodím tak ve snu si vem že to koupíš začneš natláčet na ty trubky a prdne to a na vrakecu snad nejsi v obchodě přijdeš k vraku a ukážeš prstem řekni jim že potřebuješ díl číslo 126735 to ti budou rozumět, nebo třeba hadice od vakuovky k posilovači miloš |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 17.11.07, 13:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo a když už se tak bráníš prodejně škoda zkus to v akvaristice tam mají podobné odbočky miloš |
|
| Autor: | no_-_name [ 17.11.07, 14:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://zajcewww.sucks.cz/etka.JPG je to tohle ? máš tam i čísla dílů kdyžtak... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|