Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

objednavaci cislo ventilu
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7385
Stránka 1 z 1

Autor:  chavier [ 6.11.07, 22:07 ]
Předmět příspěvku:  objednavaci cislo ventilu

Ahoj kluci,
na felicii 1,9D mi se uvolnila hadicka spolu s kusem plastu ventilu na podtlaku brzd, je to takova cerna pruchodka do vedouci z brzdoveho valce a vetvici se dale na 3 hadicky, dve jdou na elmag.ventily. Chtel bych vedet objednavaci cislo teto soucastky., taky obrazek a spravny nazev... V mototechně nechapou co chci :)

dekuji

Autor:  slovacek.milos [ 6.11.07, 22:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: objednavaci cislo ventilu

[quote="chavier"]Ahoj kluci,
na felicii 1,9D mi se uvolnila hadicka spolu s kusem plastu ventilu na podtlaku brzd, je to takova cerna pruchodka do vedouci z brzdoveho valce a vetvici se dale na 3 hadicky, dve jdou na elmag.ventily. Chtel bych vedet objednavaci cislo teto soucastky., taky obrazek a spravny nazev... V mototechně nechapou co chci :)


to ani nepochopí takový díl najdeš jedině ve škodovce najdou ti ho v etce a objednají v mototechně nepochodíš miloš

Autor:  chavier [ 9.11.07, 11:24 ]
Předmět příspěvku: 

tos mi moc nepomohl....

Autor:  slovacek.milos [ 9.11.07, 11:31 ]
Předmět příspěvku: 

chavier píše:
tos mi moc nepomohl....


no a co chceš víc, tak se to prosdě dělá, šodovka etka a zítra to tam máš, to kdyby měli běžně v obchodě to by byl těžký ležák miloš

Autor:  spartra [ 10.11.07, 10:10 ]
Předmět příspěvku: 

jo zajeď do škoda servis druhej den to bejvá většinou :lol:

Autor:  chavier [ 13.11.07, 21:50 ]
Předmět příspěvku: 

kdyz ja bych si ten dil sehnal i na vrakaci, ale kdyz jim zacnu vysvetlovat co chci tak nechapou :D Nevite aspon jak se tomu presne nadava a jestli to maj jenom diesly, ci i benziny?

Autor:  slovacek.milos [ 17.11.07, 13:16 ]
Předmět příspěvku: 

chavier píše:
kdyz ja bych si ten dil sehnal i na vrakaci, ale kdyz jim zacnu vysvetlovat co chci tak nechapou :D Nevite aspon jak se tomu presne nadava a jestli to maj jenom diesly, ci i benziny?


já tam chodím tak ve snu si vem že to koupíš začneš natláčet na ty trubky a prdne to a na vrakecu snad nejsi v obchodě přijdeš k vraku a ukážeš prstem řekni jim že potřebuješ díl číslo 126735 to ti budou rozumět, nebo třeba hadice od vakuovky k posilovači miloš

Autor:  slovacek.milos [ 17.11.07, 13:19 ]
Předmět příspěvku: 

jo a když už se tak bráníš prodejně škoda zkus to v akvaristice tam mají podobné odbočky miloš

Autor:  no_-_name [ 17.11.07, 14:04 ]
Předmět příspěvku: 

http://zajcewww.sucks.cz/etka.JPG je to tohle ? máš tam i čísla dílů kdyžtak...

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/