Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Pískání po výměně kapaliny?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7875
Stránka 1 z 1

Autor:  miomio [ 7.12.07, 22:15 ]
Předmět příspěvku:  Pískání po výměně kapaliny?

Nedávno jsem si nechal měnit brzdovou kapalinu a zdá se mi, že přesně od té doby mi čas od času při dobržďování slabě pískají brzdy. Právě že nejde říct kdy ano a kdy ne, prostě jak se ji zachce, ale vždy při dobržďování. Může to být tou výměnou kapaliny? Nebo to je ještě něco jiného? Díky

Autor:  Kristensen [ 7.12.07, 22:20 ]
Předmět příspěvku: 

kapalinou těžko, spíš popiskujou destičky, buď tvrdej matroš nebo jsou prostě oleštěný na zrcadlo tak popiskujou.

Autor:  miomio [ 7.12.07, 22:23 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
kapalinou těžko, spíš popiskujou destičky, buď tvrdej matroš nebo jsou prostě oleštěný na zrcadlo tak popiskujou.


Takže jediná možnost je vyměnit brzdové destičky?

Autor:  Kristensen [ 7.12.07, 22:33 ]
Předmět příspěvku: 

neeee, stačí je vytáhnout a očistit plochy po kterých se posouvaj v držáku a položit je brzdící plochou na šmirgl a trochu zdrsnit, ty pohybový plochy je dobré máznout nejlépe nějakou ALU vazelinou

Autor:  slovacek.milos [ 9.12.07, 20:02 ]
Předmět příspěvku: 

miomio píše:
Kristensen píše:
kapalinou těžko, spíš popiskujou destičky, buď tvrdej matroš nebo jsou prostě oleštěný na zrcadlo tak popiskujou.


Takže jediná možnost je vyměnit brzdové destičky?


nebo vem pilku na železo a udělej tam čtyři dilatační spáry, já dávám slovenské desky frenocar, jsou fiklé uprostřed na půlku drážka tak 3 mm, prej je to aušus ale cítím a slyším že to funguje, uvidíme časem, origo lucas to je hotová hudební škola fuj miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/