| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Pískání po výměně kapaliny? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7875 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | miomio [ 7.12.07, 22:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Pískání po výměně kapaliny? |
Nedávno jsem si nechal měnit brzdovou kapalinu a zdá se mi, že přesně od té doby mi čas od času při dobržďování slabě pískají brzdy. Právě že nejde říct kdy ano a kdy ne, prostě jak se ji zachce, ale vždy při dobržďování. Může to být tou výměnou kapaliny? Nebo to je ještě něco jiného? Díky |
|
| Autor: | Kristensen [ 7.12.07, 22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kapalinou těžko, spíš popiskujou destičky, buď tvrdej matroš nebo jsou prostě oleštěný na zrcadlo tak popiskujou. |
|
| Autor: | miomio [ 7.12.07, 22:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: kapalinou těžko, spíš popiskujou destičky, buď tvrdej matroš nebo jsou prostě oleštěný na zrcadlo tak popiskujou. Takže jediná možnost je vyměnit brzdové destičky? |
|
| Autor: | Kristensen [ 7.12.07, 22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
neeee, stačí je vytáhnout a očistit plochy po kterých se posouvaj v držáku a položit je brzdící plochou na šmirgl a trochu zdrsnit, ty pohybový plochy je dobré máznout nejlépe nějakou ALU vazelinou |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.12.07, 20:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
miomio píše: Kristensen píše: kapalinou těžko, spíš popiskujou destičky, buď tvrdej matroš nebo jsou prostě oleštěný na zrcadlo tak popiskujou. Takže jediná možnost je vyměnit brzdové destičky? nebo vem pilku na železo a udělej tam čtyři dilatační spáry, já dávám slovenské desky frenocar, jsou fiklé uprostřed na půlku drážka tak 3 mm, prej je to aušus ale cítím a slyším že to funguje, uvidíme časem, origo lucas to je hotová hudební škola fuj miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|